ZNA LI NEKO KOLIKO OVO VREDI


Recommended Posts

Imao sam letos prilike da vidim jedan auto,koji mi kada sam ga izdaleka video nisam nesto ni obratio paznju,ali kad sam mu iznad stopa video oznaku 320is,bilo mi je cudno jer pre toga takav auto nisam video.A tek kad sam video motor ostao sam bez reci.Posle par sekudni kad sam prestao da se odusevljavam pitali smo drug i ja coveka koji je dovezao auto da mu nesto zameni,ne mogu da se setim bilo je to proslog leta od coveka smo dobili odbgovor "de znam jbm mu dete ja ga ne vozim vise od 100",na sta sam se jos gore istraumirao i kakvim je rukama zavrsio taj auto i za sta sluzi coveku,da po neki put ode do njive.Interesuje me zna li neko koliko bi ovaj auto mogao da kosta jer mislim da je veoma redak a kod nas je jos redji jer se nesto ne secam da sam ga pre toga,a ni posle video.Ne znam sta mi od opreme i krivo mi je sto ga nisam vise slikao.

320ismpower1e30ep1.th.jpg

320ismpower2e30pj0.th.jpg

320ismpower3e30sf1.th.jpg

320ismpowere30gm0.th.jpg

:) ;)

Link to post
Share on other sites

da si bar dao koju korisnu sliku osim motora :) da vidimo jel lici na sta a uglavnom 320is na zapadu preko 5000eura a nema ih puno tako da....

Link to post
Share on other sites

taj is iz NS sto je bio na Avali cenjen je oko 3500-3800

za kolko je prodat nisam siguran

bio je u solidnom stanju nista posebno

Link to post
Share on other sites

Ima ovde kod mene u okolini Negotina,tacnije u Majdanpeku jedan sivi 320is extra stanje M-Technic 2 branici i oprema.Kad smo ga zvali drug i ja, kaze 2500e, posle 2 dana zovemo da kazemo da dolazimo da vidimo auto skoci cena na 3500! :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ima ovde kod mene u okolini Negotina,tacnije u Majdanpeku jedan sivi 320is extra stanje M-Technic 2 branici i oprema.Kad smo ga zvali drug i ja, kaze 2500e, posle 2 dana zovemo da kazemo da dolazimo da vidimo auto skoci cena na 3500! :preved:

Daj broj telefona, dacu mu ja 3.5 ako je takav!

Link to post
Share on other sites

Ne bih, gledao ga drug pre jedno mesec dana i nije u extra stanju, vec samo lep auto, a i cena mu je 3.8 fix bila sa std tockovima ( ne tim na slici )

Fali mu i malo orginalnih delova ( hladnjak, creva, termostat i par sitnica ), bilo je tu jos i kasnih kocenja... , popustio na par mesta...

Mada ruku na srce, za kakve kocke se trazi 2.5 do 3.5 ova je odlicna ( izgleda da svako trazi koliko mu fali trenutno )

Link to post
Share on other sites
Cena je ta sa zimskim i ovim tockovima i sa jos jednim amortizerima i oprugama kao set uz 17", niko ne kaze da je fabricko stanje i perfektan ali je ok skroz...

Rekao je da je FELNE POKLONIO BRATU, DRUGI SET AMORTA I OPRUGA NI SPOMENUO, I CENA 3.8 FIXNO.

7 bih dao kad bi mu kilometraza bila do 50000km i nov auto, sto kod nas i ne postoji.

95% kockica koje se kod nas prodaju za razne cifre, vrede izmedju od 300 do 700eur, a ja ih ne bi ni za te pare uzeo.

Link to post
Share on other sites
Ima ovde kod mene u okolini Negotina,tacnije u Majdanpeku jedan sivi 320is extra stanje M-Technic 2 branici i oprema.Kad smo ga zvali drug i ja, kaze 2500e, posle 2 dana zovemo da kazemo da dolazimo da vidimo auto skoci cena na 3500! :e30:

jel to ovaj sto je u oglasima

Link to post
Share on other sites