Recommended Posts

Extra je kolio se vidi. Daj neke slike i unutrasnjosti i napisi sta ima od opreme. Svidjaju mi se farovi na e46 sa socivima.

P.S. Slike su malo tamne.

Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda nema sta,deluje mi da si ga skoro uvezao iz Nemacke,posto se vidi na soferki njihovu oznaku za euro3,koliko te je izasao ako nije tajna.

Link to post
Share on other sites

Da iz nemacke je uvoz,ja sam drugi vlasnik,stvarno je ocuvan svaka cast onom shvabi.Nisu tonirana stakla vec je vece bilo kad sam slikao pa tako deluje.Od opreme ima xenone,park.senzore,dig.klimu,cd,el.podizace,prskalice farova,bord,6 air bagova,asc,kozni volan,naslon za ruku.Uz njega sam dobio i chelicne felne sa gumama 15-ice.Zanima me dali moze da se tjunira i koliko(imam 136 konja) ,naravno koliko to kosta(mozda je neko radio ili zna nekog ko je radio),unapred hvala.a evo islika enterijera:img4908yk3.th.jpgimg4911of6.th.jpgimg4912ol7.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Pritisne se gore pa se otvori na dole.Nije sprej ne koristim to,imam neko mleko za enterijer,ne sija to tako jako vec zbog blica tako odaje.A nema ni mogucnosti da bukne jer ne palim ni ja niti ko drugi pljugu u kolima. :D

Link to post
Share on other sites
zadnji elektricni su bas rijetki u e46...

kako kod koga :preved:

zavisi odakle je uvezen, vecina iz Nemacke nema........ali zato italijani skoro svi imaju :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma bitno mi je da ja imam napred el.podizace sto vozim,oni pozadi sto samo zveraju kroz prozor neka vrte onu rucku i onako nista ne rade.....E sad ko misli da su neophodni podizaci i nazad neka juri kola s podizacima i nazad. :rofl:

Link to post
Share on other sites