Recommended Posts

  • 2 weeks later...

E pa i ja da se pohvalim,ja vise nemam BMW-a :) :P

Moj auto je sad u MUP-u oduzet,tako da sam sad privremeno onesposobljeni clan kluba hehehe :prankster2: :crazy: :crazy:

Link to post
Share on other sites

ma bio je unutra motor 2.3 i tako se vodi,a ja sam stavio 3.5 motor i kupio,i sve sredio,moj motor ali nisam otisao u sup da prijavim da je 3.5 jer je registracija skupa,sad su ga uzeli i navodno do 90dana ga zadrzavaju dok se ne ispita sve,ali nista ni njima ni meni nije jasno :prankster2: :crazy: :crazy:

sad idem peske,i eto,polako se neviram... :) :P :(

Link to post
Share on other sites

pa nisu ni znali dok me nisu zaustavili,a pandur koji to zna se mi je to i namestio,posto smo od pre imali neku zamerku,pa je sad uhvatio nacin da me sjebe,i da sredi da mi se oduzme auto,pa jos kao kaze nisam ja majke mi,a niko drugi sem njega to nije znao,da mi je reg.na 2.3 umesto 3.5

Sta sad ciniti,problem je au... :prankster2:

A imam sve papire od ovog sad motora 3.5 i vodi se na meni,i taj broj motora je cak u mom predmetu o reg.kao motor koji je izvadjen dok se ne sredi privremeno...

Link to post
Share on other sites

jao scena ja sam 2 godine vozio 325 sa papire od 316 i to siroki stop na papire od 83 godine i x puta zaustavili me preko granice isao nikakvi problema auto sam prodao i danas se voza tako nisu mi jasne te provjere motora broja motora bla bla bla

ovde na registraciju dolazim sa prometnom u djepu i parama ostalo je nebitno

Link to post
Share on other sites

ma imam sve papire od tog motora,ali nece ni da cuju,kaze mi podnosimo krivicnu prijavu protiv tebe,pa kad podnesemo onda dobijas auto u roku od 90dana a posle ti ako hoces prijavi taj broj i zameni ga u saobracajnoj da bude isti.

Tim recima mi rekose,znaci i ja sam mislio,ali vidis,ne mogu mi nista,sem da mi zadrze auto od 1-90 dana,sto zavisi od njih,a s'obzirom da mi je to pandur i smestio,taj koji mi je prodao motor 2.3 ne verujem da cu dobiti za 1 dan :suicide2: :preved:

Pazi znaci kad me obilazi sa sirenama i rotacijama,taj lik sto ga znam,izlece iz novog pezoa kao faca,i odma s'vrata vice kulturno dobar dan,otvori haubu!!!!!!

Kao rutinska kontrola hehehe ja lud,jel da....

Jbg-a momci,sta da kazem,ako izvucem auto bice dobro,samo treba provesti ne prespavane noci dok se to ne dogodi,a to mi je jedini auto kojim sam isao na posao,posto zavrsavam u 01:30h ujutro,pa nemam prevoz.Sad cu izgleda da cekam u firmi do 06h ujutro,pa prvim busem kuci,druge mi nema :suicide2:

Link to post
Share on other sites

U principu,ne mogu ti nista ako imas papire motora koji oni ne traze,samo se plasim da se pandur nije nameracio na tvoj auto,pa da ti ga posle vrate u rascerupanom stanju,vazno je da nisu kucani brojevi,znam da je tesko dokazivati pravdu jer imaju jaku pravnu masineriju.....Sve se lomi na obicnim,malim ljudima.Da li smeju da gledaju brojeve skupim automobilima????

Link to post
Share on other sites

E pa to i jeste prob.sto se nameracio na mene,pa sad me ebe

A znam da mi ne mogu nista sem da mi napisu kaznu za ne prijavljivanje promene podataka na vozilu,sto po zaonu se krece od 5000-15000din

To mi se ne placa,ne,nikako!!!

A opet sto je najgore od svega,nemam kolaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

To me ubija po najvise!!!

Link to post
Share on other sites

kao prvo zao mi je zbog auta, ali reko sam ti kad smo se videli da sredis to

ti kazes nemogu mi nista imam papire ccc

evo sad ostao si bez auta i plus krivicna prijava, ej nije to prekrsaj pa da platis, moli se bogu da ti nenadju nesto ili ode ti u bajbok

znas kako to ide kod nas dok ti dokazes da nisi kriv prodje mnogo vode dunavom

Link to post
Share on other sites

znam stole,ali ko ih sisa,ni prvi ni poslednji put da mi se desi nesto sto ne zelim,oni sami kazu,mi podnosimo prijavu,ali i ja,protiv odredjenih...

Pricao sam sa advokatom.kaze ne ide bas to tako kako oni rade,moze tu lepo da se poigra sa necijom karijerom...

Na kraju ce biti tako,ali jedno je najgore,treba izdrzati bez auta 1 ili 90dana...

To je ono najgore... :suicide2:

U pravu si 100le,mogu mi nesto,uzeti kola,i nista vise hehehehe :preved: :suicide2: :suicide2:

Link to post
Share on other sites

druze ja bi volio da to sve ispadne onako koako ti najvise zelis ali budi oprezan...ipak znas li razliku izmedju prekrsajne prijave i krivicne prijave???krivicna prijava nije ni malo naivna i cesto zavrsava kaznom i uslovom ako ne prdekanom...pazi se i drzi se advokata,ipak smo mi obicni smrtnici tu...

PS: veza je cudo...

Link to post
Share on other sites

e prijatelju jel ti ova petica stigla iz obrenovca??? mislim da je to jedna koju sam ja gledao, moj komsija ju je vozio.... isto 535 isto plin iste felne, kv table koza... malo joj je spao lak sa haube... gledao sam je nekoliko puta... mucilo me je to 3.5 l.... inace skroz lepo izgleda...

Link to post
Share on other sites

da da da,to je ta 5 ica!!!

Jbg-a,ja sam je preveo na sebe,registrovao,i vozim evo godinu dana vec,i sad prodajem,pa opet neka je neko gleda..hehehe..

Hteo sam da ga reg.na invalida,ali necu,prodacu pa uzeti nesto novije,najverovatnije,ali za sada samo da nadjemo kupca.. hehehehe... (i da je vrate) heheh :D :)

Inace auto je extra!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

sta bi druze vratise li ti kola?

Link to post
Share on other sites