Za ljubitelje


Recommended Posts

Pa za jedan od ovakvih koje si mogao da vidis u klipu nisam imao para ni u snu.... Ali tu je moj E34 ... Mazicu ga, pazicu ga, i zvacu ga Djole Bimmer..... :preved: :preved: :preved: :lol2: :king: :king:

Link to post
Share on other sites

To sto si naveo osim hiroke njuske i velicinu felni je bezveze.Gde ti pade na pamet da spustas auto od skoro 2t?To je prava limuzina,tako i treba da ostane,a to sto su se neki indijanci izdrkavali po njima zato sto imaju "visak" para i nemaju sta drugo da rade je sasvim novo poglavlje! (mislim na pobednike sa youtbe-a)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ma da, sedmica, sta moze od nje da se ocekuje. Jos ja sam vise zaljubljenik tih starijih modela BMW-a. Jedini problem u vezi ovog auta i mene sam ja. 3000ccm pa nadalje me cini da budem samo posmatrac. Ustvari, mozda je i drzava kriva. Preskupa registracija za tako vremesni auto. Sve pohvale su na mestu. Ja imam samo jednu zamerku, a to su zadnja stop svetla. Nekako mi je to previse oblo. Vise volim stil MB slona, taj kockastiji fazon. A prednji farovi su super u "smoke" fazonu, bas besno. Ostaje mi samo 520i e34 jer ovo je preko mojih mogucnosti. A enterijer da komentarisem necu, jer sta god da kazem - pokvaricu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Bas sam sad prokomentarisao na drugom forumu - mnogo gotivna sedmaja karavan! Kod redovne mi se "dupe" nikad nije svidjalo pa cak ni kod E38 (koja mi je recimo savrsenstvo, E39 ima lepsu guzu) al karavan od zada izgleda mnogo dobro! :)

Link to post
Share on other sites