Recommended Posts

a izgleda ovako , sta moze da bude da se nesto nije otkacilo,svaki savet je dobro dosao ili pak slicno iskustvo

narcis0005wd9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

izvadi insturment za gorivo iz table i onda pogledaj o cemu se radi.... mozda ti se kazaljka stvarno orkacila ili si povecao rezervoar pa i kapaciteti i putanja kazaljke.... :preved: :preved: :preved: :lol2:

Salim se izvadi je napolje pa onda nastavi sa pitanjima... Pozzzz

Link to post
Share on other sites

moguce , hvala , svasta mi padalo na pamet ali to ne , ujutru cu prvo to da proverim

Link to post
Share on other sites

ma nema sanse kod mene je poslednje dve godine, do pre par dana je bilo sve ok , cim sam mu stavio tablice,,kazaljka poludela,trazi nesto ,verovatno je ozednela ili je dobila stres kad sam mu nalio 20 litara benzina

Link to post
Share on other sites

moguce , a tako mi mrsko da se zezam sa instrument tablom,lepo mi rece Alek da ugradim plinski uredjaj, a imam jedan stoji mi u garazi na jednom volvou ,starnac, stigao mi juce iz Italije , treba da ga rasturam , najverovatnije cu da transplatiram plinski uredjaj u bolji auto ,hehe, da ne pominjem marku ,zna se...

Link to post
Share on other sites

ko kog IGORA, daj neki kontakt na pm

Link to post
Share on other sites

problem lociran,izgorela je , ne znam kako se to zove, ali radi se o onoj tankoj providnoj plastici koja povezuje glavni dzek sa kazaljkom za gorivo , lampicama za zmigavce i jos neku lampicu koje se nalaze na toj strani instrument table , problem cemo resili tako sto cemo sve povezali tankim zicicama ,zalemiti i kako kaze moj dryg elektricar nije nesto puno komlikovano , u svakom slucaju hvala svima na zalaganju da se locira problem

MOZE LOCK

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.