Priprema za farbanje alu feluga...POMOC???


Recommended Posts

Posto su felnice ispeglane red bi bio i da se ofarbaju i budu kao nove..

Da li je neko vec radio takav poduhvat...Iskreno interesuje me smirglanje felugica posto mi je jedan nas drug obecao da ce babo Jovica da ih presprica ja moram dobro da odradim pripremu..Juce sam jednu smirglao oko 90min i jos je nisam zavrsio...Koliko treba da se smirgla jel sav lak prethodni da skinem ili ..?????

Svi savjeti su dobro dosli...

Link to post
Share on other sites

Peskiranje je najbolji nacin pripreme, takodje imas u delu foruma URADI SAM Dragancetovo detaljno objasnjenje kako to da uradis.

Link to post
Share on other sites

a mozes i da das 50 evrica pa da ti sve to odradi nas majstor

Link to post
Share on other sites

a mozes i da das 50 evrica pa da ti sve to odradi nas majstor

Upravo o tome se radi ja pripremim a drug presprica za sitnu lovu...Jbg i kod nas je 25KM po felugi da ti sve oni odrade...

Link to post
Share on other sites

imas sve detaljno u rubrici " uradi sam "

obavezno postavi slike zavrsenog posla

Link to post
Share on other sites

imas sve detaljno u rubrici " uradi sam "

obavezno postavi slike zavrsenog posla

Naravno presmirglao sam dve feluge a drug koji mi je rekao da ih smirglam kaze mi juce znas starac ima i tecnost koju pospricas sacekas neko vreme i isperes sa jakim mlazom i sav lak spadne...Kad ga nisam ubio ja dva dana peglam 2 feluge smirglom ne osjecam prste i on tek sad mi kaze...On je gotov covjek .Ne postoji vise....

Link to post
Share on other sites

pazi ,postoji i fora sa brenerom da bukvalno istopis staru farbu pa posle ti lakse ide smirglanje , naravno ne smes dugo da drzis brener na felni ,samo dok ne popuca farba

Link to post
Share on other sites

Stavish okruglu celicnu cetku na busilicu, ako su ti gume i dalje na felnama zastitis ih i lagano.....

Link to post
Share on other sites

bogami nema nam dekija ...... samo da nije zabrljao nesto hahaah

Link to post
Share on other sites

bogami nema nam dekija ...... samo da nije zabrljao nesto hahaah

Tu sam ali nikako da uhvatim vremena da zavrsim ove dve sto su mi ostale sat imam i cetku za busilicu i pun gas.Imam jos jedan dill.Trebao bih da lakiram prednji dio blatobrane ,haubu i branik posto je neko prije mene to uradio jako lose i na par mjesta lak se guli pa cu kad to budem radio i felnice kod njega zavrsiti sve u paketu...-kako kaze nas politicar "Velja Ilic"

Link to post
Share on other sites