Recommended Posts

jos jedno pitanje:da li postoji neka farba/lak kojim mogu da ih prefarbam i koja ce izdrzati te visoke temperature i gde moze da se nadje,lova!! cisto informativno!

Postoji i bezbojni lak za temp do 500C, ja sam prelakirao spuh nakon poliranja, i evo drzi vec 1god...cena je 700din imas da ga kupis u ulici Vojvode Stepe, farbara se zove ER-LAK...crni ti nikako ne preporucujem...

Link to post
Share on other sites

brezone mozda mozes naci po radnjama srafovcke robe,ali ako nisi iskusan ima zajebancije da se izviju stari,ako nisu mnogo duzi nemoj ih menjati nego poturi caurice ili podloske pre stezanja

Link to post
Share on other sites
Postoji i bezbojni lak za temp do 500C, ja sam prelakirao spuh nakon poliranja, i evo drzi vec 1god...cena je 700din imas da ga kupis u ulici Vojvode Stepe, farbara se zove ER-LAK...crni ti nikako ne preporucujem...

...to ce da izdrzi na loncu mozda ali na izduvnim granama tesko, na njima temperatura daleko prelazi 500c !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

evo sinoc sam glumio majstora! podigao kola na dizalicu,postavio cigle za svaki slucaj,naprskao vd-eom srafove,skinuo akumulator i postolje!gedorama poceo da oshrafljujem prilicno zapekle srafove na jednoj(desnoj duzoj)izduvnoj grani,skinem neki zastitni lim dole,pa jedva ona 3 koja se nastavljaju na katalizator,skinem tu granu i jedva je izvucem!smetaju mi previse nosac akumulatora i creva od klime!pokusam nekako da uguram novu granu radi probe i nema sanse!sve sad to treba vratiti!ok!sraf po sraf,malo se namucim posto dole nemam mesta za manervisanje kljucevima!vratim sve na mesto i akumulator upalim,malo sacekam i izduvni gasovi na sve strane!skidaj akumulator ponovo!zatezanje svih srafova!izduvni gasovi ponovo!i tako jedno 4 puta ponavljanje istog procesa,dok sve nije doslo na mesto!znaci prvi i poslednji pokusaj sa moje strane bezuspesan!mora motor napolje!!

ko moze i za koliko love i vremenski da mi to odradi??!!vecernja varijanta mi odgovara!

Link to post
Share on other sites

Care :( kad bi se motor cupao za takve gluposti...

Mislim da je najbolje da pozoves Klinika ili Batu, ipak oni imaju iskustva po onome sto sam procitao do sada....

Link to post
Share on other sites

U vecernjoj varijanti mozes dobiti samo hamburger na ulici za veceru ,,,inace to je pola sata posla,,,,i jos snage pride :lol:

Link to post
Share on other sites

pa klinik to tebi meni je trebalo podosta da odsrafim i skinem i ovu jednu!sto ne rece da ti se jede hamburger da donesem klopu pa da uz klopu to zajedno odradimo! :lol:

Link to post
Share on other sites