Recommended Posts

Rekog i ja da ubacim koju slicicu :dance3:

Posedujem BMW 318i e30, koji je proizveden davne 1984 godine. Moj otac ga je uvezo pre nekih 12 godina i sad dosao red i na mene da ga vozim.

Motor mu je u odlicnom stanju, presao je negde oko 140000km. Trenutno jedina mana mu je sto je mog oca pre nekoliko meseci pogodio jedan "sofer" u leva vrata ali to cu uskoro resiti. Evo nekoliko slicica, pa se nadam da cu uskoro poceti da ga sredjujem po mom ukusu :blink:

DSC00286.jpg

DSC00287.jpg

Slika001.jpg

Slika015.jpg

unutrasnjost je solidno ocuvana

Slika017.jpg

to su ta vrata :D

aa.jpg

jedina razlika je sto je ovaj desno samo 8 godina mladji

dd.jpg

ss-1.jpg

zna se ko ima jaca svetla :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da ce biti u narandzastoj, zna se kako bi svaki bmw trebao da izgleda unutra, i koja je boja osvetljenja. I da ovo su samo sijalice takve, nije bilo paara :), a jedna od prvih stvari koje cu ugraditi jesu xenoni ( naravno i duga i kratka, samo ne znam da li 6000k ili 8000k)

Link to post
Share on other sites

Predlog:spustanje auta,alu felne,sire gume,maglenke,siroki branici,ofarbati retrovizore u boji auta,eventualno trokraki volan,taj cd, i to je ukratko,a sad sve zavisi koliko imas para.Pozz i uzivaj u njemu. :)

Link to post
Share on other sites

Naravno alu felne su mi na prvom mestu, posto cim se one zamene to je druga prica... trenutno nemam mnogo vremena za sredjivanje, ali uskoro kad se prolepsa vreme imam nameru da se pozabavim sredjivanjem mog autica, naravno koliko sredstva placanja budu to dozvoljavala :)

Link to post
Share on other sites

Za promenu boje na CD player-u, vidi u pod forumu uradi sam. Tamo sam postavio kako da se uradi. A kocka je extra, za nju ima dosta lepih ideja za sredjivanje.

Link to post
Share on other sites
Naravno da ce biti u narandzastoj, zna se kako bi svaki bmw trebao da izgleda unutra, i koja je boja osvetljenja. I da ovo su samo sijalice takve, nije bilo paara :), a jedna od prvih stvari koje cu ugraditi jesu xenoni ( naravno i duga i kratka, samo ne znam da li 6000k ili 8000k)

previse su plave 8000K, tako da ti je moja preporuka 6000k :)

Link to post
Share on other sites

Sredjuj i uzivaj...i dovezi ga na skup u Nish!!!!:dance3: Ako zatamnis stopke racunaj da ces traziti vezu na tehnickom i gledaj u retrovizore preko dana!Ovo ti kazem zato sto su moje skroz crne :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites