Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mogao bi sigurno, a radice Ti sve sto povezes. Morao bi kupiti i senzor za spoljnju temperaturu.

Link to post
Share on other sites

da pitam i ja nesto,kod mene je najobicniji obc sa 7 dugmica,u cemu je razlika u odnosu na onaj sa 11 koji ima samo jedan crni dzek,i dali bi sve radilo ako bih prikljucio samo njega.koja je realna cena za obc ovaj koji je batacekak ugradio?hvala

Link to post
Share on other sites

Razlika je velika.

1. OBC sa 2 reda je kvalitetniji i nema gubljena piksela,

2. Ima dosta vise podataka , koje stvarno znace u voznji ( kolicina goriva u rezervoaru, digitalna brzina, domet sa gorivom, stanje akumulatora, ...)

3. Na sve to ima i 21 test koji pokazuje masu parametara vezano za elektroniku auta.

Moras pri kupovini dvorednog OBC-a da uzmes i beli dzek koji ide uz njega, a zatim da preko ove seme koju je Bata dao, da povezes. Vrsi se povezinje oko 8 zica. Nije veliki i tezak posao. Zahteva realno oko 90 minuta.

Cena sve zavisi gde i kako kupujes. Ja sam dao moj od 7 dugmica + 10 € za dvoredni ( to sam radio na onom kupeu ) i jos 10 € za senzor temperature.

Nadam se da sam bio od pomoci.

Link to post
Share on other sites

ok,hvala ti posto ovaj tip od koga uzimam delove nudi mi ovaj sa 11 dugmica jer onaj sa 18 nema,a kaze mi da su cene oko 30-40 e,pa mi se to ucinilo skupo...inace senzor temperature imam posto vec imam obc sa 7 dugmica koji ocitava spoljnu temperaturu

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Nabavio sam od nekog lika onaj sa 18 dugmica pa bi da ga postavim umesto svog klasicnog( samo sat i temp) .Gde bi mogao da nadjem beli konektor(posto ovaj ima dva) i koji konektor u instrument tabli mi treba za to?

Ako je neko vec radio ovo ili zna nekog ko radi ne mi preporuci, ne bi da zeznem nesto sa zicama... :dance3:

Link to post
Share on other sites