konsultovanje


Recommended Posts

elem,malopre kada sam se video sa likom rekao sam mu da vanos ne radi kako treba i da ne zelim da misli da hocu da mu oborim cenu jer je auto stvarno prelep nego jednostavno da mi kaze sta ne valja cisto da znam(da resim probleme i da se vozim ko covek) , a on kaze da je to normalno da se tako cuje :) i kao sve je ok na ocigled problemu(a uzgred se pravi mutav ne zna sta je vanos ni gde se nalazi) kaze da je do svecice :) i kao to ce on da mi sredi za dz :lol2: (malo morgen) ja reko nemoj molim te :)

ja stvarno zelim da ulozim u taj auto jos toliko od njegove cene uopste nije problem,nego nervira me sto se pravi mutav ne moze normalno da se prica sa njim a na placu ima jos dve trojke i jednu sedmicu...

pitam se u cemu je fora :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vanos je kod nas 250-300 €, ako ne mozes gore da ga nadjes, Ja Ti ga ovde nalazim. 100% Jos danas, ako treba.

Link to post
Share on other sites

I Ja sam u subotu proslu isao da gledam jedan 328IA touring, a drugar sto kupuje moj auto, nije jos prodao svoj, tako da nema jos sav kesh, veruj mi i Ja sam se u ovaj zaljubio. Non stop razmisljam. Da sam znao ne bih ga gledao bez para...

Link to post
Share on other sites

znam brate muka je to kad se zaljubis a ne mozes odma da je imas...vazno da znas da ce biti tvoja

a za vanos ce da vidimo ...cim je uzmem ide kod cika doktora na pregled.nemam pojma koliko kosta nov vanos ali znam da ovde sa rukom traze oko 700 evra mada opet ne vidim kakva je to mustra prepakovati ga sam..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo opet mene sa dragom voljom zelim saslusati vasa misljenja i predloge :)

opet se dvoumim ali sada ozbiljnije izmedju 3 auta

u pitanju je M3 93 god sa 222 035 km, klima ,toyo gume nove ,pagid kocnice,Bilstein Sprint mortizeri itd

2262915-2.jpg2262915-1.jpg

drugi na spisku je takodje M paket 328 97 god sa 128 000 km

Apex mortizeri,supersprint,Klimaautomatik, Bordcomputer.Sony X-Plod-Player (1300Fr.), 10x CD sarzer ,nove gume miselinke,nove kocnice ,itd,vozen samo leti

prvi vlasnik.u zadni servis pre 2000 km ulozeno preko 700evra (fakture su pokazane) covek sto ga prodaje je bmw fan

565723600_Big.jpg

565723600_5_Big.jpg

565723600_4_Big.jpg

565723600_3_Big.jpg

565723600_2_Big.jpg

treci je M5 170 000km auto bukvalnoi konzerviran 90 godiste

2369528-4.jpg

2369528-3.jpg

2369528-1.jpg

2369528-2.jpg

ja nekako vise aludiram na limuzine na 328 i M5

Link to post
Share on other sites

kad ih gledas ovako najbolje da ih uzmes sva tri /zezam se/.Ovaj drugi ima dosta opreme sto mu daje neku prednost nad ostalima.On ili 5aja.Sta petica ima od opreme.

Link to post
Share on other sites

cene su im priblizne,ganjam ih na licitaciji pa sad koji ispadne, zavrsna cena se jos ne zna,ja sam se zalepio za M5 i 328 pa sad jedan od njih ce da ispadne .

za 2 dana znacemo rezultat jedan od ova dva dolazi kod mene :) a sad koji videcemo ,

328 je dosta mladji auto i malo km ocuvan do bola a e34 ima to malo slovce M sto zivot znaci a lepo sam rekao da je auto skoro konzerviran u takvom je stanju

e sad budi pametan :)

Link to post
Share on other sites