konsultovanje


Recommended Posts

evo pronasao sam jedan e36 328 97 godiste karavan.bio danas da ga gledam cena je povoljna,spolja i unutra kao staklo ful opcije plus extra neke...motor ispod haube cist kao suza.. probao ga ide kao mecava ali kad radi cuje se neko zveckanje tak tak tak tak tak na motoru i kad naslonim ruku na motor osecam i te vibracije i kad se stisne kocnica kao da se menjac pomera tj drska menjaca.e sad interesuje me dali je to nesto bitno ili se 3pujem ?

DSC00969.jpgDSC00971.jpg

nekako ko da je dizel :preved:

http://www.youtube.com/watch?v=Op1ubnvEr00

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa u tome je i caka ...mogu da ga nosim na kanal jedino kada ga kupim...na oko je bonbonica ,pored onog sto se vidi ima remus ,siber ,dobru ,muziku,fabricka tamna stakla.znaci nalickan i mazen spolja kao beba ,a motor hmm? imam fore do ponedeljka da ga uzmem ili mozda sutra...znaci sve zavisi od pozitivnih odgovora sa foruma tj vas...znaci mogao sam i danas da ga uzmem nije neka kinta ali hteo sam da se konsultujem sa vama :preved: ,znaci ja sam na pola tj neodlucan za sada.

Link to post
Share on other sites

jbt kaao nov pravi svajcaraccc!!! Koliko je to love u svici? Ako nije puno vredi

Link to post
Share on other sites

pocetna cena mu je bila 4300 evra ali popustio je na tacno 3 000 ako mu odnesem pare sutra ili do ponedeljka.uzgred ima nove gume i u servisnoj knjizici pise da mu je radjen servis u bmw-u pre 2 000 km

Link to post
Share on other sites

Brate pa motora ima pun qrac pa cak i kod nas, ja znam 2 kom 2.8 koji su u do jaja stanju a stoje zbog cene registracije, spakovali ljudi 2.0 blok i busili na 2.8 a registracija manja, a preko toga tek ima ....

Hocu da ti kazem da motor mozes mnogo lakse da nadjes nego auto u tip-top stanju !

Link to post
Share on other sites

spusto je zato sto se poznajemo i uzimao je taj lik jedan auto od mene ...inace cena je mnogo veca na trzistu a ono 4300 je kao za mene tj sada 3000 i posto sam mu ja rekao da cu da ostavim auto za sebe i necu ga prodavati a i treba mu za kinta...

a da i ono sto se cuje jeste vanos bravo bimmer ,nije mi uopste palo na pamet .

Link to post
Share on other sites

ako je samo vanos upitanju uzimaj bez razmisljanja to se da srediti to jest zameniti. e sad kad sam presluso snimak malo se cudno cuje meni je kada sam imao 2.0 cuo vanos ali ne tako da lomi nego kada mu dam gas pa oduzmem tacno se culo zveketanje u tom delu gde je i smesten a ovo cini mi se cangrlja drugacije.

Link to post
Share on other sites
ako je samo vanos upitanju uzimaj bez razmisljanja to se da srediti to jest zameniti. e sad kad sam presluso snimak malo se cudno cuje meni je kada sam imao 2.0 cuo vanos ali ne tako da lomi nego kada mu dam gas pa oduzmem tacno se culo zveketanje u tom delu gde je i smesten a ovo cini mi se cangrlja drugacije.

ma vanos je 100% cuje se bas iz kutije samo jako los je snimak .

evo ovako se cuje bas kao na ovim snimcima http://drvanos.com/videos.htm radi kao dizelas :preved:

a za menjac cu da vidim ,vazno da on lepo upada u brzine i ne izbacuje uopste moguce je ovo sto je dacha rekao

Link to post
Share on other sites

nemoj bre nisi lud valjda,dodji ovde uzmi takav za 7000 pa ga teraj gore,posto ti je puno 3000 pa cak i motor da menjas,brate svi bi da voze za 500 eura,ovde se ljudi snalaze a ne mozes ti gore sa mnogo vise mogucnosti....

pitaj ga da ti proda za 2500

Link to post
Share on other sites

KUPUJ bre, izuzetan auto koliko vidim! Kakvo menjanje motora covece, sve se to da lako srediti. Da mu je dusa izvadjena ne bi tako sigurno izgledao!

Skoro sam gledao takav '96, samo sa 2.5 blokom i bez koze, u mnogo zaprljanom stanju enterijera i gepeka, ali tehnicki dobar. 6000e ovde, najnize mozda 5700e.

I cak se mislim da pravim neku trampu jer mi treba karavan (posao i zadovoljstvo :lol2: )

KUPUJ

Link to post
Share on other sites

niste racionalni kada je u pitanju BMW :lol2: (kao i ja jer ne postoi los bmw) i nije u pitanju kinta nego sam malo u rebusu zasto je tako jeftin ,a da menjam motor ne bih da se zajebavam sa tim ako treba (a mislim da ne treba) posto imam jos par limenki koje treba da zavrsim...

sutra idem da ga provozam jos malo i donesem konacnu odluku .za sada sam na 80% da ga uzmem i jako bih voleo da ga posedujem jer je kao suza i odrzavan u bmw-u ... iskreno najveci problem mi je lik od koga ga kupujem.

Link to post
Share on other sites