nije bmw al valjda ce te ga primiti u drushtvo


Recommended Posts

hmmmm razmislili smo ....... ne pustamo te u drustvo..... pogotovu zbog nocnog lutanja u potrazi za kikirikijem ........ znas ti dobro o cemu pricam.....hahahahahaha

a i muzika ti je losha aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

poz bivsha plavusho......

Link to post
Share on other sites

chuj... to shto neki vole da se setaju ulicama grada pod nazivom "trazi se kikiriki" nije bash moja stvar

cccc ma sve je to zbog Mikija iz Velikog Brata inahce da nije ne verujem da bi ishao da kupish taj dotichni kikiriki koji reklamira hehehe ;)

hwaja za komplimente za auto bash se sada super osecam od ranog jutra!

Link to post
Share on other sites

Cekaj jel ti hoces da kazes da ne znam gde zivim? :) Tvoj auto sam onda video sigurno bar u prolazu. Jel tvoj prolaz poplocan sitnim zutim kvadratnim plocicama? Moguce je da sam tu dolazio kod druga. Imao je skuter jet force posle toga je kupio yamahu tzr. Jesi li primetio nesto tako u dvoristu? Ili ranije beli suzuki swift (limuzina) sada valjda cale ima pajera a klinac nije u srbiji...

Auuu ala smo otisli u offf ;)

Link to post
Share on other sites

Cekaj jel ti hoces da kazes da ne znam gde zivim? :) Tvoj auto sam onda video sigurno bar u prolazu. Jel tvoj prolaz poplocan sitnim zutim kvadratnim plocicama? Moguce je da sam tu dolazio kod druga. Imao je skuter jet force posle toga je kupio yamahu tzr. Jesi li primetio nesto tako u dvoristu? Ili ranije beli suzuki swift (limuzina) sada valjda cale ima pajera a klinac nije u srbiji...

Auuu ala smo otisli u offf ;)

tachno to je to dvorishte ! :)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...