Recommended Posts

Pa da imam nekog dobrog majstora otvorio bih ga,ovako nemam ni vremena za gubljenje a ni para za bacanje.Od sad samo bacam kola,i kupujem druga.Ne bih opet 2.5 24v preko glave mi je i kada ga neko pomene.Videcu vec

Link to post
Share on other sites

Ne znam za ostale ali meni se cini ti ne znas sta hoces, prvo digni glavu vidi sta je sa tvojim motorom pa posle gledaj sta ces sa njim. Dok kupis dobar motor , ocarinis ga i spakujes pod haubu kostace te mnogo vise nego da uradis generalnu na tom motoru koji imas.

Link to post
Share on other sites
ne bre samo slusaj ti babica on je sa svojim majatorom za jedan dan 3 puta skidao glavu na svom autu pa je sutra dan isao kod bate po drugu vod pumpu pa je menjao visko i tako redom

ja sam glavu skidao 1put

a nisam trebao

vodenu pumpu sam zamenio

a nisam trebao

termostat sam stavio drugi

a nisam trebao

hladnjak sam prao

a nije bio prljav

visko nisam ni dirao

i ko je reshio problem? :)

ja

jer sam ga sam i napravio

Link to post
Share on other sites

neznam kako ce ti reci sta je bio problem, jer auto mu se pokvario u garazi, nakon dugo stajanja.

a svo vreme ga inace vozi neregistrovanog tako, da sumljam da zna.

a ti tim krajevima se vozi tako kao sto on pise u svojoj drugoj temi,

da to nimalo ne upada u oci i da lokalna policija sedi skrstenih ruku i pozdravlja to.

Link to post
Share on other sites

Covece ostvavi se mene,i policije.Ja stvarno ne znam koji problem imaju pojedinci pa se svud mesaju.Kao sto sam rekao niko nikog ne bije po usima pa da mora da da svoj komentar.Da znas cim nas vide oni nas pozdrave.Mnogo dobri ljudi i pozdrav za njih

Link to post
Share on other sites