PRASE ILI JAGNJE


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teska odluka, ipak prasence do 15kg zive vage, pa onako dok je vrelo iz furune i lepi se za prste, mmmmmmmmmmmmmm, a vi pasite travu ako vam se ne svidja topic.Hahahahahaaa bez uvrede molim.

Link to post
Share on other sites

hm... osobno volim oboje ali janjac je zakon jos ova nasa hercegovacka -..... bez komentara

ajde fino se vi skupite do mene pa da okrenemo ili jedno ili drugo oboje domace uzgajano uz zvuke BMW daje poseban okus :)

Link to post
Share on other sites

zbog praseta ne spavam trenutno , a i necu u krevet jos jedan sat minmalno,u tri treba da ga izvadim iz peci ,

zato glas za jagnje

Link to post
Share on other sites
jel to pravis neko veselje?
ma ne , vlasnik sam i jedne pecenjare ,usluzna , samo pecenje, musterija hoce prase rano ujutru i zbog tog moram da ga pecem nocu
Link to post
Share on other sites
Slazem se sa tapikom vidi se ko je gurman aj svrati sutra na banjicu pa da idemo na PRAGNJE :)

Jebiga, jednom prilikom sam dosao na Banjicu i video parkiran auto od Mikija i Nidze, popio kafu i pice u kaficu i otisao dalje.

Posle mi je Miki rekao da su bili u Dashcari ali nisu rekli na forumu da planiraju klopu jer se retko ko okuplja na Banjici. Mislim, ljudi kazu dolaze sigurno pa se ne pojave...

Ako ima dogovor za klopu kazite u koje vreme...

Link to post
Share on other sites

Odnedavno se ide stalno u Dascaru...

Dodji sutra na Banjicu u 19h pa ce biti pot do Mladenovca...

Inace,ja glasam za JAGNJE...

Kao sto kaze moj zemljak BMWScaner,nema nista bolje od Hercegovackog jagnjeta,narocito ako leto provede negde na Belezi ili Crvnju,a u jesen se spusti malo nize na zanovet...Pa kad se zakolje negde u novembru....

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ

NISTA BOLJE!!!!!!

Link to post
Share on other sites