e34 M5 3.8 Nurburgring


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

j***m ti sunce kakav auto,mnogo je lep,sve pohvale,ne daj ga ni za 50 000 evra.Ja ga ne bih dao ni za sta na svetu.Kad sam ga video ozarilo me sunce kao da je moj.Ekstra je,ne znam ni kakav komentar da dam.Zaljbio sam se u M.Daj jos neke slike,mozda i neki klip da vidimo kako ide formula.Jos jednom sve pohvale za auto,i moje postovanje.Sve najbolje tebi i M-u i da se druzite jos puno godina.Pozdrav od mene

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :) :) :preved: :D :D :D :) :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Lep auto. Vidi da mu nadjes neke 18 ili 19, bice brutalan. Ili ako ne zelis da vozis vecu felnu dobro bi ti cucnule neke felne sa ozbiljnom jotazom, recimo neke Brock i tako to.

Link to post
Share on other sites
Pa kao prvo Nurburing edition je nesto sto je izmislio Hugo kada je prodavao svog M5 3.8 ja jos uvek nisam nigde video ni jednog drugog osim ova dva kom i oba bas ovde u Srbiji ma vazi svaka edicija ima plocicu neka je slika da vidimo pa onda mozemo u dalju raspravu :)

Fico nisi u pravu razlika je u zadnjem vesanju i Hugov to jest sada Banetov ima taj ovjes pokazatcuti kad dodjes sa Copavim

Link to post
Share on other sites