Da li je moguce ubaciti klimu u 324 d 87 god..????


Recommended Posts

Da,naravno radjene su kockice i sa klimom...o tome ti nesto vise moze reci nas clan "Vanyonni",on ima klimu u kockici(fabricku)!!!

Link to post
Share on other sites

Ja i drug smo ubacili u njegov e34 za 200 jevreja. nasli na otpadu za 200 sa jednog slupanog. neki cica bio radi, nije u opste bmw-ov otbad imala neka 34-a skinuli smo sve i sami ispovezivali. Jednostavno sve ima svoje mesto. Jedino sto smo morali poseban prekidac da izvedemo za paljenje klime jer nije islo preko ecu-a.

Link to post
Share on other sites

Pa najzahtevnije je oko kokpita, mora se vaditi van. Ali u principu sve ima svoje gde ide. Sada na prolece ponovo u jedan e34 cemo stavljati isto drugaru jednom pa cu sliakti svaki detalj i postaviti.

Link to post
Share on other sites

300 eura,samo da znas da od cetvrtaka nije isti nosac kompresora kao kod sestaka.To sto kazu da je kod petice jeftinija klima jeste jel svaka treca petica ima klimu kod kocke nije isti slucaj!A za 60 eura mozes samo da je napunis!

Link to post
Share on other sites

Kao sto sam ti rekao u PM, ako imas srece da nadjes klimu kao sto imam ja, koja je fabricka, ali ubacena kasnije, mozda nece biti toliko drndanja, a i finansijskog izdatka. Pre svega, manje posla u kabini.

Mali offtopic, ali nadam se da nece niko zameriti. Naime, za verziju kocke koja se prodavala u Africi, BMW je ugradjivao motor 3200cc, a kocka je imala oznaku 333i. Ali, zbog velicine motora, i relativno ogranicenog motornog prostora, kupci su imali izbor: servo-upravljac ili klima! Motor tezak k'o tuc, a napolju 50+ u hladu, pa ti izaberi. :)

Link to post
Share on other sites

Nisi u pravu,ako smo mi mogli napakovati 3,5 sve sa klimom i servo volanom ,zar to i fabrika nije mogla isto da uradi

Link to post
Share on other sites

Znam da zvuci glupo, Zoki, ali to je podatak sa interneta, i to iz vise izvora :) Kaze da su se raspoznavali po tome da su ovi sa servom imali maglenke, a ovi sa klimom resetke umesto maglenki :)

Link to post
Share on other sites