kozna sedista ili presvlacenje??


Recommended Posts

Mislim da ti dodje na isto, mada je jednom moj ortak prodavao (ili bolje reci poklanjao) komplet siva sedista i tapacire za vrata za varijantu sa cetvoro vrata za 100 evra. Vozacevo sediste je bila malo naceto, ali nista strasno. Ja sam licno pre za fabricka kozna sedista, jer kao sto znaju i drugi, ne volim bas puno budzenja :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

lagano se moze bpresvuci u eko kozu,sad ima vrsta na koje daju garancije od habanja,jeftina varijanta ukoliko se ne natrci na neke m-ove kadice.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

polovna u dobrom stanju ces tesko naci, ali i ako nadjes, bit ce ozbiljna cifra...

mislim da za toliko para ili nesto vise mozes dobiti presvlacenje kozom, a novo je novo...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja vec dve godine imam neku eko kozu u kolima koja izgleda isto kao i tabla i tapaciri i nista se nije promenila niti je bilo gde pukla tako da je moja topla preporuka za tu eko kozu! Kupljena u balkanskoj ulici prodavnica yu sorbon. Dobar tapetar i sedista vrh!

Link to post
Share on other sites

i kod mene je 4-5 godina i sve je ok,jedino je malo otvrdla i pocela da se cepa na sedalnom delu vozacevog sedista,ali posle jako puno vremena,dok je sve ostalo kao novo

Link to post
Share on other sites

Doduše ako nemaš grijače na kožnim sjedištima....zimi ćeš stavljati termofor u gaće ili ćeš piti uvin čaj i brusnicu zbog upale kanala :rtfm:

Link to post
Share on other sites