Recommended Posts

Evo i nešto slika od stroja, nadam se da ću ih uspit stavit!!

Znači radi se o BMW-u 325 tds, '94.god., automatik, auto ima dosta opreme: klima, tempomat, špera, el.podizači prednji, šiber, itd. Na autu je tvornička boja, nikad nije udaren, sve original stanje. Zatamnjena su stakla i ubačena je muzika, u planu su tamni žmigavci naprid i nazad tamni klarglas štopovi, a na ljeto bi mogle dic i neke felge po mogućnosti BMW-ove 16"!!!

fotografija0087.jpg

fotografija0089.jpg

fotografija00588.jpg

fotografija0085.jpg

Link to post
Share on other sites

Extra auto. Nema sta. Kako mu budes sredjivao stvari, stavljaj i slike da budemo u toku...

Link to post
Share on other sites
aj postavi malo slika unutrasnjosti.... kako je kod vas zakon za tamna stakla? nemate problema?

Nemam trenutno na kompjuteru ništa slika unutrašnjosti, ali biti će uskoro! :)

Što se tiče tamnih stakala, po zakonu nebi smjeli zatamnjivati prednja stakla, ali eto ja sam kontao oću pa šta bude. bio sam i na tehničkom pregledu s njim prije dva miseca i nije bilo problema (makar sam dobar s ovim što radi, al svejedno nije govorio ništa). Čuo sam da npr. u Zagrebu kad te zaustavi policija s ovakvim staklima, to je odma isključivanje iz prometa i upute te na izvanredni tehnički pregled.

Ma ja ih volim i nebi ih skinio za neznam šta!!!! :heart:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Lepa felna, nema sta. Vozio sam od 15'' do 18'' na E36. Odnos lepote i udobnosti je 16''.

P.S. Ali 18" ne bih menjao za manje. Bar za sada.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Evo malo da zanovim temu, danas stigli tamni prednji i bočni žmigavci, pa je red da se okače slike, tako je obećano!!!! ;)

fotografija05999.th.jpg

fotografija06000.th.jpg

Ja san zadovoljan, sad bi na red tribali doć i štopovi, ali polako, ubi ova kriza j... je! :)

Ko što se vidi na slikama, skinute su alu felge i vraćene čelične sa zimskin gumama, a zbog problema na tehničkom mora sam skidat prednja stakla, ali su odma vraćena na auto.

Link to post
Share on other sites