Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mozes da poredis e 32 i e 21 od 1500 kubika onda su isti;)nije nista bilo u smislu vredjanja..nego samo konstatacija da taj auto ima neku cenu tj vrednost....

Link to post
Share on other sites

Ovde se ne porede e32 i e21, meni je moj e21 sa svih svojih 1500ccm draži od svih ovde //m ili čega god...

Ja da sam hteo ovaj auto da kupim i posle toga odmah prodam nekom ja ne bih u njega ubacivao para i para... Mene je ovaj e21 izašao preko 2500eu i NIJE MI žao niti mi je bilo i jednog momenta...

Ovaj auto OSTAJE u mojoj porodici, on se ne prodaje jer niko neće za njega da da te pare a meni ne treba ništa bolje za zujanje u gradu od ovoga, idi bre, jeftiniji mi je od mesečne karte za bus :D ...

Shvatanja vrednosti su različita kod različitih ljudi, ja da sam hteo kurčiti se sa više od 3000ccm ja sam mogao kupio e32 735 za istu lovu kao za ovaj e21 ali meni to ne treba, nije sve u konjima ;) ...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Malo kasnim sa komentarom ali me je bas izritiralo ovakvo vredjanje. E21 sam vozio oko 5godina i okrenuo nekih 90.000 km, krajnja cifra je bila 280.000, i nisam imao problema sa njim. Izuzetno izdrzljiv auto. BMW se vozi iz ljubavi a ne prestiza. pozdrav ekipi

Link to post
Share on other sites

KUPUJES?DAJES PARE ZA TO HEHEH,POSTO STARI SPORET...TO JOS SAMO CIGANI IMAJU;)))

u bre al ti je komentar............................ nema ovde mesta za takve kao ti......cujem da ko LAZE IMA SLOBODNIH MESTA

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ostao sam vam dužan slike sređenog mog ljubimca :)

EVO IH, dame i gospodo, još jedan e21 vraćen u život

:preved: B) :D :e30: :dance3: :preved:

jjy3i8.jpg

2i6hhu.jpg

2uzynmt.jpg

Ovo mu je levo krilo:

9r51uh.jpg

Ovo mu je desno krilo:

i6kuh0.jpg

23rqqmc.jpg

u2bur.jpg

mc3rjo.jpg

167tmq0.jpg

2642hbk.jpg

Brutaln fotka, slučajno sam video na pumpi kad smo išli za Kruševac :)

6en908.jpg

Za kraj, ja sa svojim vozilom :)

mhvdyo.jpg

Naravno, treba još felnice neke lepše naći i ostalo su sitnice ;)

Link to post
Share on other sites

Odlicno druze i neopterecuj se neprimerenim komentarima , svako vozi sta ima i to netreba pocenjivati . Sto se tice odrzavanja neces imati nekih problema a i ako negde nesto zapne javi mi se pa cemo pokusati da resimo . Nek te dobro sluzi i da se lepo navozas !!!

Link to post
Share on other sites

Kad si vec sve farbao trebao si i retrovizore,ja sam se isto zeznuo sto nisam ali ima vremena :)

Mislim da je neko na forumu prodavao prednji bbs spojler,bas bi mu legao,samo te felnice i uzivaj B)

Link to post
Share on other sites

@Dejan NS - hvala ti druže ;)

Komentari me apsolutno ne tangiraju ni 2%, davno sam ja prevazišao dokazivanja i neka luda kurčenja... ;)

@redeyez

O retrovizorima nisam ni razmišljao, spojler nije neophodan, ovako je više u originalu, mada ko zna :D

A felnice moraju leći kad se nađu, ma, sve znaš ;)

Link to post
Share on other sites