srecan odlazak MIKI GOOGLU u auto skolu


Recommended Posts

Ovom prilikom zelim da pozelim stojadinu to jest MIKI GOOGLU sve najbolje u AUTO SKOLI evo jutros su stigle informacije kako saznaje "Beta" da je izvadio lekarski pregled i uspesno prevario psihijatra, i da konacno

krene sa casovima iako to zeli vec od 5 razreda osnovne skole,da tamo bude najbolji i DA NE OBJASNJAVA INSTRUKTORU KAKO SE VOZI cestitkama se pridruzuju i njegovi najblizi"Sanja(sestra)Bronza(mama),Boris(decko)i ostala bliza i dalja familija iz vojke.... :pleasantry: :P

STOJADINE SRECNO :) da nam dogodine uzmes dozvolu

MOLIM SVE CLANOVE FORUMA POSTO MU TOLIKO ZNACI PUBLICITET DA MU CESTITAJU :) :pilot:

DSCN6573_116631.JPG

neboj te se nije ovo njegov motor!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasem dragom clanu MIKI ovim putem zelim da cestitam srecan polazak u Auto Skolu. Na zalost to je trebalo da uradi pre par godina ali sta je tu je, nikada nije kasno da se covek prizove pameti.

Naravno ovom prilikom bih izrazio svoje duboko saucesce njegovom instruktoru koji ce da uvene tokom tih duuugih 40 casova (mada ne sumnjam da ce to MIKA da s..be za 20). :D :prankster2: :pilot: :pilot: :prankster2: :pilot: :pilot: :pleasantry: :pleasantry: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved:

:pilot: :preved: :preved: :preved: :preved: :preved: :pilot: :pilot: :preved: :preved: :preved: :pilot:

U TO IME ZIVELI!!!!

Link to post
Share on other sites

ja se pridruzujem cestitkama nadamo se da tih par meseci se nece oduziti u jos par godina.... :prankster2: :pilot:

Link to post
Share on other sites

cestitam stojadine , jos nam samo fali jelena da ti da totalno samopouzdanje ...... samo nemoj kao sto si sa audije - lakat krivina a ti pun gas pravo ....... :prankster2: :pilot: :pilot: :pleasantry:

i pobogu silazi sa mog motora , sta si se ukocio kao da si na slici ......

Link to post
Share on other sites

......... sedista se obaraju sastrane a noge se dizu na ramena......

Link to post
Share on other sites

:prankster2: ja ovde nista ne kapiram :pilot:

evo sad cu ja da objasnim kome nije najjasnije

mika ili bezanijski fantom je pre odredjenog vremena imao potrebu da preuvelicava stvari i dogadjaje

tako da je u uzim krugovima poznat po vratolomnoj voznji automobila , motocikala, i helikoptera .

a posto mika tek sad polaze vozacki ti dogadjaji dobijaju jos vecu dozu komike

da napomenem da je doticni prestao da uvelicava svari i dogadjaje i da se suocio sa stvarnoscu

i ovom prilikom mu zelim sretne vozacke dane i da vas sve upozorim na njegovo prisustvo na ulicima i aktivno ucestvovanje u saobracaju

srdacno vas

Link to post
Share on other sites

P.S. Odvalio sam danas onaj k***c na ablenderu za migavac, bio je vec zalepljen...

ZNaci vec te krenulo sa odvaljivanjem :prankster2: :pilot: ....sta li je sledece?????????? :pilot: :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.