srecan odlazak MIKI GOOGLU u auto skolu


Recommended Posts

Svaka cast Mika za vitezove.

Ne zna on sta su vitezi to je jedino video u crtanom filmu "ROBIN HOOD-a" :D :o :D :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto ste bezobrazni, sto ga zezate. ja sam polagala 2 puta testove i 3 puta voznju pa sam na kraju uspela i to da otkacim.

Svaka cast za tebe :o :D ali mislim da bi bilo lepo prvo da se predstavis. :D :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

MIKA GOOGLE NEDAJ SE!

Cujes li stojo :D :lol: nemoj da te odvuku mracne sile :o :D :D :lol:

Link to post
Share on other sites

E kakvi ste mu vi drugari kada mu ne date da uziva u svojoj sreci. Pa ne polaze se vozacki ispit svaki dan. Jeste da je rizik ogroman ali ipak treba smoci snage i podrzati ga. Jedan je Mika.

P.S. Mika kao ime ne potice iz familije Hakinen. Svaka slicnost sa Hakinenom je slucajna.

Link to post
Share on other sites

...... mada .... gledao ga je na televiziji .....

Link to post
Share on other sites

Nemojte tako..... mika je super vozac.... vozi bolje od polovine sveta.....

Nikada u zivotu decko nije lagao..........NEMA klempavo uvo.......... :lol: :lol: :D :o

P.S:mika me naterao da ovo napisem obecao sam mu :D

Link to post
Share on other sites

Imam jednu vrlo razarajucu vest :D

Iz pouzdanih izvora sam saznao da ivanica piski stojeci :D :lol: :o to jest da ima pipu. :D

I saznao sam odakle potice ta devojka iz jedne firme iz jednog racunara sve to ne bih da imenujem da se doticna osoba ne uvredi :lol:

Link to post
Share on other sites

Znaci ima pishu. Skandal! :D :) :) :) :D :D :D :D :lol: :o

neboj se mala je to pisica :lol: :D 100% jer mi znamo ko je to ustvari jel tako srki???????????? :D

Link to post
Share on other sites

Sinoc oko 19i30h je vidjen kako vozi jedan od svojih casova. :D Panika je zavladala u meni :lol: jer smo bili razdvojemi samo belom linijom koja deli trake a to ne predstavlja nikakvu bezbednost. Ja sam jos u shoku. :lol:

Link to post
Share on other sites

MILE citajuci postove tvoje zakljucio sam da moram da te upoznam sa legendom mikom to jest stojadinom

ili mika google :kiss3: :kiss3:

pod obavezno

:preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.