Recommended Posts

Dragi moji veterani, približava mi se drugi redovan servis pa sam nešto petraživala po netu ne bih li našla povoljniju varijantu od one koju nudi Delta i eto me sa vama. Nisam sigurna da znam i šta sve treba da uradim na drugom servisu na BMW116i sa kojim sam prešla 18.000km

Link to post
Share on other sites

Prvo napravis lepo predstavljanje mi te pozdravimo pozelimo dobrodoslicu i tome slicno pa onda pitanja... A za servis da mu zamenis filtere i ulja i proveris svecice i eventualno kocione plocice i samo piciiiiiiii

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosla. Ovde ces naci savete vezano za servise. A bilo bi lepo na u rubriku automobili clanova, postavis i koju sliku svoje 116-ice. Jer koliko znam to je prva 116-ica na forumu i u klubu. Pozzzz

Link to post
Share on other sites

sve ove primedbe iznad su na mestu!vise druzenja na forumu i neke stvari bit ce ti jasnije.i slike obavezno.tvoj bimmer je redja zverka u nasem zverinjaku.poz!

Link to post
Share on other sites
dobrodoshla, ovde slobodno mozesh da stavish neku SVOJU sliku, a slike auta slobodno stavljaj medju automobile chlanova! :preved: :declare:

to Lemi,uze mi rech iz usta :preved: !

Link to post
Share on other sites
to Lemi,uze mi rech iz usta :preved: !

Auto moze cim ga fotogtafisem, on je bar u garanciji, a ja...ha, ha,ha, starija sam od Ljilje, a mladja od 100g :preved:

Link to post
Share on other sites

dobro dosla, i ako nisi u garanciji

Link to post
Share on other sites
Auto moze cim ga fotogtafisem, on je bar u garanciji, a ja...ha, ha,ha, starija sam od Ljilje, a mladja od 100g :)

:) :) Kako sam ovo mogla da propustim...ccccc (moja greskaaa).... :(

Veliki pozdrav...i ...fenomenalni su ljudi koji se zezaju na SVOJ racun...

Sto se auta tice...ne znam sta si uradila...ali, ja se nesto ne bih s novim autom bakcala po majstorima izuzev ovlascenog servisa..pozdravv

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.