Recommended Posts

pomagajte-danas kad sam isao na posao prodjem pored nekog kamiona i sleti kamen i razbije mi soferku.moje pitanje je dali neko zna gde ima da se kupi nova i koliko kosta sve sa zamenom.

rec je o bmwu e30 takozvana kockica 90 god.

hvala u napred za svaku informaciju u vezi ovoga.

ali tim kamionima treba zabraniti saobracaj unistise sva kola :declare: :preved: :preved: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Idi u subforum gde su sponzori, u glass servisu nova je izuzetno povoljna, mislim da je sa ugradnjom manje od 80€. Novo je novo.

Link to post
Share on other sites
Idi u subforum gde su sponzori, u glass servisu nova je izuzetno povoljna, mislim da je sa ugradnjom manje od 80€. Novo je novo.

Pre godinu dana ugradio na moj stari e30 u glass servisu sve sa ugradnjom me je kostala tada 60e.

Link to post
Share on other sites

definitivno ugradi novu ako si u mogucnosti svaka polovna je izgrebana imao sam isti slucaj i stavio polovnu i naravno pokajao se platio sam je 50 evra

Link to post
Share on other sites

ma stavicu novu sigurno samo jel moze neko da mi da broj telefona od glas servisa

staklo je staklo pa necu skakati po njemu i ako je malo losijeg kvliteta od originala nema veze

Link to post
Share on other sites

jebote odakle vadite te cene za polovne??????

Vrh soferka,ne grebana,original kod nas oko 30e i ugradnja oko 10e,a mozes i sam nema sta da pojebes!

dati 40e za polovnu original bez mane i kupiti u glassu novu "ne original" i dati 60-70-80-e nebitno nema racuna

P.S.Za razliku u ceni mozes sipati 100l plina ako se vozis na plin.....

Link to post
Share on other sites