Ubi me grad....


Recommended Posts

Pre neki dan u sred noci izrokao grad velicine oraha. Padao je jedno dva minuta i naravno po mom autu koji je napolju napravio dvadesetak uboja po haubi, krovu i gepeku.

Nije strasno, farba nije ostecena, uboji su mali, ali meni smetaju i hocu da to popravim.

Da li neko zna ko to radi i koja je cifra? Svi pominju neki vakuum, ali niko da potvrdi da to postoji i da je to neko stvarno uradio.

Link to post
Share on other sites

ma kakav crni vakum bre , cisto sumnjam da je to uopste moguce , ne gine ti farbar i limar

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prijatelju samo komlet farbanje jer sta se desava od grada kad izroka auto znaci isteglio se lim nikakav vakum nemoze da ga vrati u prvobitno stanje!!! Jedino mozda grejnjem moze da se vrati ali znaci opet limar i lakirer!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

aj nemoj da lupate, mom bratu je prosle godine grad izuo auto i vozio ga je kod nekog lika na pomenuti vakum. Auto izgleda kao pre grada. Pitam burazera pa saljem telefon. Cifra je bila vise nego prihvatljiva.

Link to post
Share on other sites

aj javi nam da znamo sta i kako i naravno ..... koliko

Link to post
Share on other sites

aj ako te ne mrzi stavi sliku da vidimo sta se to desilo , tj ako moze da se vidi na slici

Link to post
Share on other sites

cekaj bre , jer to taj sto radi sa vakumom???

Link to post
Share on other sites

E `eblo nanu što ga on izvuče sa vakumom. Vakumom se mogu izvući ulegnuća od primera radi ako se neko nasloni jače rukom na lim i ostavi udubljenje. Grad prouzrokuje udarce tipa kamenčića i to su bolne povrede za lim te bez noža i makaza ( čekića i šablona ) ne ide.

Link to post
Share on other sites

Pitao sam brata, njemu je prosle godine uzeo 100e za mitsubishi lancer koji je bio propisno izudaran gradom, i dalje se na kolima ne vidi da je bilo sta radjeno.

Link to post
Share on other sites

To ti je on rekao verovatno maksimalnu mogucu cenu. Idi lepo kod njega, pa nek vidi i kaze, pa ako je mnogo trazicemo drugog.

Link to post
Share on other sites

Pogledao je on auto onako na brzinu i onda je rekao "ne bi izaslo vise od 250". Ma znas sta... Neka ga ovako, nije strasno. Mene nervira jer mi je auto stvarno bio extra, a sad ima te dosadne dzbonglice odozgo. Kad stanes na 2-3m od auta, i ne vide se... Ionako ce uskoro na dobos pa cu mu spustiti cenu za 200 Eur i to je to... Samo me nervira da ga ja ovako vozim...

Link to post
Share on other sites

steta za onako lep auto ....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...