Sajam automobila BG 2009


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... Iskreno ocekivao sam vise, BMW me razocarao sa ponudom...

Verovatno i DELTA kreshe troskove marketinga...cudi me da misle da ono sto su izlozili nije vec vidjeno...

Koja cifra ulaza?

300 din + 100 din parking/h

@ KOLAR...zakaci slike najskupljih modela ...i..tako-to...:)

Link to post
Share on other sites

Jes' vala, i ja sam ocekivao neki ///M, kad je Merc mogao da pokaze C63 AMG, mogli su ovi "nasi" da odgovore :) I ja mislim da su Audi i Merc imali najjaci stand. Samo da je bio neki RS... Idem u subotu ponovo.

Link to post
Share on other sites

Zapravo, ovi autici se serijski prave i imaju slabe motore i veliku cenu, da si isao malo dalje, video bi Westfield (replika Lotusa Super Seven), autic je bolest, mala masa, Fordov Duratec 2.0 motor sa oko 200 ks... Kad spustis ruku pored, mozes da dodirnes asfalt, tako se nisko sedi. Zbog male mase u trecoj moze da potpisuje k'o luuuuuuuuud ;)

Dok ne okacim slike, evo vam da vidite o cemu pricam:

http://www.diseno-art.com/encyclopedia/veh...port_2000S.html

Westfield takodje pravi i model Megabusa (Hayabusin motor, ali koliko sam cuo, on je dobar samo za trke).

Inace, jedan od mojih omiljenih automobila (Sport 2000S) :)

Evo vam i snimak sa Ada Huje od prosle godine (ja sam snimao, ortak je okacio klip)

Link to post
Share on other sites

Ne znam nisam se toliko raspitivao za njih samo sam od nekoga cuo da nisu seriski, a i usput sam cuo da ovaj crveni kosta 24000 evra. Nisam se raspitivao zato sto nisam ljubitelj takvih automobila vise volim ove normalnije :D

Link to post
Share on other sites

Jel u cenu ulaze ovi kineski retrovizori i jugova inst. tabla ili..?!

-ja razumem da se neko potrudio oko ovih automobila, ali to je previse novca.

Link to post
Share on other sites

Ove Kaipan gluposti su tesko sranje. Ja sam se raspitao za Westfield :D

Za 21000e dobijas Westfield Super 2000S u delovima (znaci sam ga sklapas)

Za 22000e dobijas sklopljeni automobil koji ubrzava do stotke za manje od 4 sekunde (ali potrebno je dosta umeca za takav rezultat). Jedan od mojih dream car-ova :D

Link to post
Share on other sites

Sajam kao sajam - nista posebno ove godine - ocekivalo se mnoooogo vise, ali sta je, tu je.

evo i par zanimljivih sa moje strane - ove godine: Bela boja-čist kriminal!

sta468635008599.jpg

sta469105078327.jpg

sta469145104364.jpg

sta469175123218.jpg

sta469195141344.jpg

sta469215174951.jpg

i naravno malo bmw-a:

sta468785535082.jpg

sta468815561502.jpg

sta468845599036.jpg

sta468995677222.jpg

sta468915627385.jpg

sta468935645165.jpg

sta468975721346.jpg

sta469035900195.jpg

Link to post
Share on other sites

Kazu da je PORSCHE dobio nagradu za najbolji nastup kao i :

-za kompleksni nastup: MERCEDES-BENZ

-za funkcionalnu iskorišćenost prostora: TOYOTA SRBIJA

-za poseban vizuelni identitet: VERANO MOTORS

Link to post
Share on other sites

Neprikosnoveni vladar sajma u Beogradu, Mercedes Benz. Mocan, ozbiljan stand (hala :D ). Estetika, funkcija, strucno i dobro obuceno osoblje, koje vam odgovara na sva pitanja. Fantastican promo materijal...

Svi ostali, daleko ispod nivoa. Najvise me razocarao, onaj od koga sam najvise ocekivao, BMW.

Mali stand, zbijen, nemoze da se prodje izmedju kola, osoblje jako nestrucno, nekvalifikovano, neprijatno, uzas. Za pohvalu je samo promo materijal, od koga sam dobio samo katalog za novu seriju 3, jer navodno neznaju gde su im ostali?!

a najlepse je kad im kazes e92 M3, a oni te pogledaju kao da si pitao za apolo 11, ponude ti listu cena za 318i i kazu : "pa to je to"..... :D

dakle, kao i svake godine,

1.MERCEDES BENZ ................................................................................

.......................ostali

nazalost......

Link to post
Share on other sites

Ma znam to, ali pravog Porschea nije bilo.

A danas sam pricao sa covekom i Delta Auta. Kaze da rade na nuli. Od pocetka godine jedva da su bilo sta prodali.

Link to post
Share on other sites