Recommended Posts

Koju razvodnu kapu ima 315 e21 '82. godište?

Moram da zamenim komplet sve (kapu, ruku, svećice i kablove) pa sam zvao neki auto servis i riba me pita jel se eloktoronski pali ili ne? Reko ne znam, mislim da ne.

Opet me pita da li imam neku platinu na razvodnoj kapi? NEMAM POOOOJMA ;) Jbg kad ne znam...

Kakva je razvodna na njemu zna li neko?!?!

Hoću danas-sutra da odem to sve da kupim i zamenim, da mu uradim servis plina, pročistim filtere itd, pa mi valjda više neće štucati jbga ja, bubrege mi odvalio :)

Link to post
Share on other sites

13720.gif

ovo je platinsko dugme, skini razvodnu kapu i ako vidis nesto slicno ovom ,ako ga imas onda nemas elektonsko paljenje,

Link to post
Share on other sites

Još jedno pitanje, da li razvodna kapa, ruka i kablovi mogu da pašu sa nekog drugog modela BMW-a ili nekih drugih modela automobila???

Problem mi je naći to za njega, koga god okrenem - NEMA!!!

E sad, našao sam u jednom BMW centru, a evo i cena:

Razvodna kapa- od 600 do 800 din u zavisnosti da li su el. ili nisu

Ruka- 350 dinara ako nije el. A ako je el 1500 dinara

Svećice- 250 din po komadu (znači 1000din)

Kablovi- 6500 dinara ako je el. paljenje?!?!?!?!?! A ako nije el. onda ih nema... Da ti kablovi nisu malo precenjeni a???

Link to post
Share on other sites

ako je el paljenje ,kapa i ruka ti pashe od yuga 55 sa el paljenjem,jbg kvalitetni kablovi su skupi mada mislim da ce ti i bilo koji drugi zavrsiti posao....

Link to post
Share on other sites

E ovako, imam el. paljenje, kupio sam sve, zvao sam i Lika sistem, kablovi su 3.124,00 dinara (2x jeftinije ;) ), poručio sam i poslaće mi city-em, pa sutra to završavam, i u subotu odrađujem atest za plin. J... mamu lik od kojeg sam kupio auto, rekao mi je da je urađen atest, a u stvari nije, ali nema veze, "dogovorili" smo se da on plaća :) ...

Link to post
Share on other sites