Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala narode , radilo se radilo ima jos par stvari i bice kao iz casopisa ali polako .....

@vasa

Material za sedalni deo sam uzimao u Piramidi na trecem spratu zaboravio sam kako se zove radnja , inaci je stof iz golfa GTI V, a sicevi su neki stof sto lici na prevrnutu kozu , transporterova preporuka i u kombinaciji sam prezadovoljan izgledom.

Link to post
Share on other sites

Kazem ja to je to ^_^

Extra je ispala kombinacija na sedistima, spolja imam par zamerki (stopovi, okvir tablice, izduv i felne) :thumbsup: nije strasno ...

Sad idu finese, bar imas volju da radis dalje :)

Link to post
Share on other sites

Odlicno, odlicno.... :thumbsup:

Juce bas htedoh da te zovnem da vidim dokle si stigao...

Perverzija!!!!

Link to post
Share on other sites
Kazem ja to je to :)

Extra je ispala kombinacija na sedistima, spolja imam par zamerki (stopovi, okvir tablice, izduv i felne) ^_^ nije strasno ...

Sad idu finese, bar imas volju da radis dalje :)

Stopovi stizu za koji dan , okvir tablice .... ma boli me raka , izduv mi se djasvi , a za felne cekam tebe za one dve od 9J....

Sto se volje tice JOS UVEK je imam...... ali dokle ce je biti :thumbsup: dok me zena ne ubije :)

Link to post
Share on other sites

Rucica menjaca??? :thumbsup:

Sta si stavio od suspenzije???

Link to post
Share on other sites

ma rucica menjaca je privremeno stanje dok ne nadjem drugu ,glupo da stoji sipka sece mi ruke.Suspenzija je ostala fiksna , samo je komplet set ( amorti + opruge )...malo meksi nego sto je bio doduse ali jbg dok ne probas ne znas , ostaje za neko drugo vreme kad finansije dozvole neki stelujuci set .

Link to post
Share on other sites
Stopovi stizu za koji dan , okvir tablice .... ma boli me raka , izduv mi se djasvi , a za felne cekam tebe za one dve od 9J....

Sto se volje tice JOS UVEK je imam...... ali dokle ce je biti ^_^ dok me zena ne ubije :)

Okvir cu ja da ti poklonim :)

Te 2 su nikad blize, cuo sam se sa tim likom prosle nedelje, zavrsicemo ne boj se :thumbsup:

Izduv moras malo da preoblikujes, to bar nije neki posao a ni investicija...

Samo polako, kad pocne da bije kupis joj neki poklon pa opet ispocetka :)

Link to post
Share on other sites

prosle godine sam bio par puta na banjici, malo slobodnog vremena jebiga. vidim da si iz resnika u tom slucaju ti i ja nikad blize ja sam iz rusnja, komsije tako reci... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ostao mali M , jedino njega nisam dirao za sada , jos nisam nacisto sta sa njim da radim. Ideja je bila da ga vadim i stavljam nesto jace mada se sada sve vise razmisljam , mozda ga kasnije odradim i ostavim u fabrickom stanju a za neki jaci motor nadjem drugu skoljku pa se igram sa time , nemam pojma videcu..... :lol:

Link to post
Share on other sites