Recommended Posts

isparivach je slab za tvoj motor i boca ti se sheta :)

odlichna sedmica inache

nadji joj originalnu ruchicu menjacha ali u mahagoniju

mnogo lepshe ide uz ovaj enterijer

staru zafrljachi sa sve protokomerom

Link to post
Share on other sites
isparivach je slab za tvoj motor i boca ti se sheta :)

odlichna sedmica inache

nadji joj originalnu ruchicu menjacha ali u mahagoniju

mnogo lepshe ide uz ovaj enterijer

staru zafrljachi sa sve protokomerom

Protokomer je nastelovan sa CO2 aparatom :) :) :) ibrljavi,neko je skinuo dzekove sa dizni,jer pumpa je crkla,ko zna sta su radili,stavio sam neku pumpu od forda,radi za sada,ali regulator pritiska goriva je zaglavio,inace radi i na benzin,ali protokomer malo brljavi :)

Ne znam,meni sa bas naprotiv svidja ova rucica menjaca,a gume su odlicne za stari put ka Novom Sadu (ko je isao,znace) :D

Inace bocu moram ucvrstiti,ali isparivac je za 70kw ako sam dobro primetio,pa razmisljam o lamda plinu,ali ne znam da li je pametno :D

Jbg-a,oce me 3.5 motori,pa to ti je,ali sta ces,kad volim bmw-e :)

P.S.

E svaka cast na ovoj promeni,ja sam bas gledao kako da promenim u 735i,tenk ju ko god da je ;)

Link to post
Share on other sites

Kao prvo,registrovan je na invalida,i na istog se produzava reg.tako da je 16 soma negde,a prodajem ga zato sto mi trebaju pare,imam golfa 2 turbodiesel koji prodajem,i onda ostavljam bmw-a sebi,ali posto se niko nije javio za golfa u extra stanju za 2 soma,onda moram prodati bmw-a barem :(

Inace,tocak jeste pomeren,jer je prednji kraj malo dobio,pa je i rame krivo,ali posto je na 7-mici metalno,nije aluminijum,nadam se da ce se moci ispraviti ;)

Gume su 225/50 16 a zadnje 235/60-16.Samo nazad staviti kao prednje,i auto je odlican.

Link to post
Share on other sites