Recommended Posts

Siber u kvaru....

Prethodni vlasnik mi je rekao da su sajle iskidane i/ili mehanizam neki unutra, interesuje me da li neko zna nekog majstora koji bi to mogao da sredi i da li se isplati to raditi uopste?

Razmisljao sam sam da probam ali sta ako ga otvorim a nista ne uradim??? :)

Link to post
Share on other sites

moj ti je predlog da ga ne otvaras sam.Meni se siber otvarao samo malo na gore a ceo nije hteo ni da mrdne, pa sam vukao i pokodao sajlu.Inace postoje 2 sajle cisto da znas.

Jaa sam onda morao da kupim neki polovni dobri da bi mi skinuo mehanizam i da ga stavi na stari.Polovan siber 30 eur i popravka 4000 din, pa ti vidi da li ti se isplati.Inace ja koliko znam jedini u gradu koji se bave time su momci iz ERA GLASS-a.Ja sam isao kod njih..

ako nesto treba pitaj :clapping:

Link to post
Share on other sites
Jesi li zvao one ljude iz ERA GLASS servisa...koje su cene?

Nisam imao vremena da ih zovem a i ostao sam bez love tako da cu sacekati prvi pa cu ih onda nazvati...

aca1306: Videcu sta mi kaze majstor mada mi delovi sada nisu problem (nasao sam otpad na putu od Mrcajevaca ka Cacku, samo bmw skoro svi modeli sem ovih novijih, a jos mi lik daje i neki popust :clapping: ...)

Link to post
Share on other sites

pa to ti je extra onda...

ali u svakom slucaju ovi momci uzimaju 50 eur za ruke :S

jbg ipak su jedini u gradu ovlasceni servis..ja kada sam trazio jos neki nije postojao i pizdeo sam zbog toga..

tako da samo napred , hrabro :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

kada sam ja trazio za mene bilo je od 50-80

ali sam ga sam popravio,narucio sam kod radulovica klizace i sam sastavio,na e 36 su obicno zabice u pitanju.ima topic koji sam postavio kada sam radio moj,i u njemu ima link ka odlicnom uputstvu pa potrazi na forumu

Link to post
Share on other sites