Recommended Posts

Dakle, u pitanju je digitalni sat sto ide umesto analognog, ali ima i temperaturu spoljasnju i unutrasnju.

Jel ima neko semu od pinova pozadi, tj sta na koji pin ide?

Pozz

Link to post
Share on other sites

pa zar konektor tog satica ne ide sa srednjeg konektora sa sata tj. instrument table zuti konektor i sve radi tako je bar bilo kod mene lakse ti je da kupis kabl i samo ubodes nego da izvlacis sve te zice

Link to post
Share on other sites

Jeste lakse da ja imam taj kablic i da imam informacije koje dolaze sa instrument table, ali e30 je u pitanju on to nema fabricki, a ja bih da imam to...

E a jel ima neko sonde za spoljasnju i unutrasnju temperaturu za taj sat?

Hvala m-fan!!!

Link to post
Share on other sites

I ja imam isti problem menjao sam komplet tablu u svom autu ,posto je moj BMW 84 god 316 m10 nisam imao ni mali analogni sat jer je bio u tabli. Na novoj tabli imam taj gore pomenuti sat sa temp. pa me interesuje da li ga mogu staviti u funkciju i koje su prepravke. Cuo sam od nekih da mi je potrebna sonda za temperaturu. Da li dzek na satu dolazi sa kompjutera koji ja nemam ili kako je ovde pomenuto sa zutok dzeka sa table ?

m-fan ako nije problem mogao bi meni da posaljes semu moj mail je [email protected] unapred hvala!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

ja sam skoro naso digitalni sat sa kablovima,sondom a u kolima imam trenutno analogni pa planiram ovih dana da se pozabavim time,ali mislim da ne postoji mogucnost merenja unutrasnje temperature.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Nisam jos uvek.

Treba mi kabal sto ide od table do board-a.

Jel zna neko gde mogu da nadjem sondu sto ide za merenje temperature?

Link to post
Share on other sites
Nisam jos uvek.

Treba mi kabal sto ide od table do board-a.

Jel zna neko gde mogu da nadjem sondu sto ide za merenje temperature?

sve imas kod mene. pozzzz

Link to post
Share on other sites