Recommended Posts

Evo ovo je moj 325c, sa sto kazu nasi u "fulu" za to vreme 90tih, kozna sportska sedista i sa M2 optikom i naravno Borbet A Felgne 16", elektricni krov (za zimu hard top) itd, jedino sta mu nedostaje jeste da se popravi motor i da bude opet On the road again, 30tku posedujem vec 8 godina i sluzila me dok me obican temostat od par evra nije zeznuo...

Ali bice opet sve po starom uskoro... :)

bmw4o.jpg

bmw1.jpg

bmw2.jpg

bmw5l.jpg

dsc01631o.jpg

dsc01634.jpg

dsc01632.jpg

dsc01646.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu kako lijepa kocka... btw, zasto nema ni jedna slika od pozadi i unutrasnjosti???

Napravicu kada budem u Srbiji za koji dan, unutra je standard crna koza sa "kadicama", automatik menjac, M tech 2 volan, standard original,stitnik od "promaje", elektricni podizaci prozora i krova, mali Board komp, ne patim od kojekakavih lampica ili sl. tako da od toga nema nista, kao sto rekoh standard postavicu novije fotke ali pre toga moram da resim oko motora i carine, do tada pisemo se...

Jedino sta nedostaje od kompletne opreme M tech2 jeste zadnji spojler na gepeku....

Link to post
Share on other sites

jel mozes malo poslikat kak funkcionira taj elekticni krov? kockan je ovako na slikama prebrutalan... M-tech i hard top su mi dvije zelje koje tesko da cu ostvarit... imao sam broj od covjeka iz slovenije koji je hardtopove prodavao ko na traci... samo sto sam tad imao coupea...

ako pozelis prodat hard top, tu sam... ;)

Link to post
Share on other sites

hvala na pohvalama, sto se tice unutrasnjosti i fotki imacete ih pocetkom Juna jer je cabrio u Srbiji a ja sam u Hamburgu tako cete se strpeti, a sto se tice hard topa nije za prodaju, morate cesce da pratite EBAY ili idite na www.e30.de pa tamo cesto stoje inace unpared da kazem da nisu jeftini.

Imate dve vrste hard topa, original kao ovaj moj ili Wiessman sto prave izgledaju kao Jaje i lakirani su, meni licno se ne dopadaju

evo nasao sam kome treba hardtop za 450€ original

http://www.e30.de/ka/showad.php?adid=34564

http://www.e30.de/ka/showad.php?adid=34429

NAPOMENA za koji neznaju, ako kupite Hardtop ne mozete tek tako da stavite na auto bez pripreme, morate kupite jos neke sitne delove (nosace hard topa i prikljcak za struju za zadnje staklo grejace)

i ako kupujete hard top kupujte ga leti....

Link to post
Share on other sites
Skini avon sa prednjih točkova, mnogo loša guma...

kada sam dobio za "dzabe" zasto da bacim? inace ne trkam se ili sl. da moram da imam grip :)

Prodje leto 30to ;) ubacim u Drive i uzivam :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Fotke Up date, posle pranja i ciscenja (stajao je par meseci da ne kazem koju godinu :curtsey: kvar motora... ) i sada ga polako pripremamo, untrasnji enterier, zadnji, zadnji branik (jer sam imao "kuku" na njemu jer sam vukao motore i koje kakve dihtunge po krovu i naravno motor

cimg1448z.jpg

cimg1449.jpg

cimg1451.jpg

cimg1458.jpg

cimg1457.jpg

cimg1468.jpg

cimg1447.jpg

cimg1445.jpg

cimg1455.jpg

Link to post
Share on other sites