Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na zalost ne jer tesko vise naci ove stare felne (A borbet) a da su u dobrom stanju a ove moderne ne pasuju na stari BMW, jer bih hteo da ha zadrzim u duhu 90 tih...

a sad kad ima na prodaju ,jos polirane ...niko nece

ccc

vrh kocka :) samo poklopci(ali ravni) i poliranjee i nema dalje

Link to post
Share on other sites

Poklopce imam, nego sam tada spustio auto na tockove (stoji mi u garazi na "klocnama") pa nisam stavio kada sam radio fotke, morace da se sredi malo ove ili naredne sezone, motor da se dotera u red enterijer ipak ima 20 godina i preko 200.000 km

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Evo ovo je moj 325c, sa sto kazu nasi u "fulu" za to vreme 90tih, kozna sportska sedista i sa M2 optikom i naravno Borbet A Felgne 16", elektricni krov (za zimu hard top) itd, jedino sta mu nedostaje jeste da se popravi motor i da bude opet On the road again, 30tku posedujem vec 8 godina i sluzila me dok me obican temostat od par evra nije zeznuo...

Ali bice opet sve po starom uskoro... :)

bmw4o.jpg

bmw1.jpg

bmw2.jpg

bmw5l.jpg

dsc01631o.jpg

dsc01634.jpg

dsc01632.jpg

dsc01646.jpg

Super autic... Mnogo mi se svidjaju m tech 2 spojleri...

Link to post
Share on other sites

Odlican cabrio, jos e30. Prava retkost videti ih u opste, a kamoli u ovakvom stanju.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Konacno da i njega sredim, poceo sam i ja da sredjujem svoju "kocku" posle 7 godina stajanja u garazi, nasao sam motor sa menjacem "dobar"(koji mi inace ne treba (menjac)ako nekome treba neka se javi na PM)

p6lo.jpg

o2ek.jpg

d7xx.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Auuu, nemam reci...

Kenjam ti se u nas zakon, ne razumem zasto ne puste uvoz, jebo ih evro 3,4 i 128! Zar nije bolje ovo da se vozi po nasim putevima nego mrtav kec jugo fica i peglica... strasno...

Za kocku sve pohvale, perfektna je!

Link to post
Share on other sites

Auuu, nemam reci...

Kenjam ti se u nas zakon, ne razumem zasto ne puste uvoz, jebo ih evro 3,4 i 128! Zar nije bolje ovo da se vozi po nasim putevima nego mrtav kec jugo fica i peglica... strasno...

Za kocku sve pohvale, perfektna je!

Thx, perfektan tek treba da bude, motor se ugradjuje uskoro, jer je stari otisao bogu na ispovest, skinuo sam kuku, jer sam nekada vukao motore, pa sada sredjujem zadnji branik, treba nove gume ove su stare 10 godina, koza na sedistima matirala, letva volana treba da se sredi( pusta ulje) kojekakve manzetne (jer je propalo od stajanja) spusticu ga malo napred, krov ne zatvara najbolje mora da se "nasteluje" stoji 7 godina vec na klocnama ali sada sam resio da se pobrinem i za njega...

Sto se tice felni imam ih jos od 1997 i koje ce ostati, znam ima lepsih felni ali tada u to vreme su bile hit i radi toga cu ostaviti na njemu i nista se nece ugradjivati tipa Xenon ili bilo koja bizuterija sa Ebaya

Otom potom samo polako

Link to post
Share on other sites

Thx, perfektan tek treba da bude, motor se ugradjuje uskoro, jer je stari otisao bogu na ispovest, skinuo sam kuku, jer sam nekada vukao motore, pa sada sredjujem zadnji branik, treba nove gume ove su stare 10 godina, koza na sedistima matirala, letva volana treba da se sredi( pusta ulje) kojekakve manzetne (jer je propalo od stajanja) spusticu ga malo napred, krov ne zatvara najbolje mora da se "nasteluje" stoji 7 godina vec na klocnama ali sada sam resio da se pobrinem i za njega...

Sto se tice felni imam ih jos od 1997 i koje ce ostati, znam ima lepsih felni ali tada u to vreme su bile hit i radi toga cu ostaviti na njemu i nista se nece ugradjivati tipa Xenon ili bilo koja bizuterija sa Ebaya

Otom potom samo polako

Bitno da je on u liniji, da nije odvaljivan i karabudzen, sve ostalo je da kazem potrosna roba te letva volana i te gume spustanje... Motor ces vec da nadjes neki dobar... Sto se tice koze, samo kupi hemel kremu i zavrsio si posao, vraca kozi sjaj u potpunosti, polako samo bitno da imas odlicnu osnovu, nego reci mi jer mozes ti da ga vozis na stranim tablama ili...?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odlicno izgleda. ;good:

P.S. Steta sto fotografije nisu hronoloski poredjane.

pokusacu ovih dana da ih poredjam, stranicu gde sam digao fotke sve nesto pomesalo :blink:

Link to post
Share on other sites

Bilo bi super kada bi to resio. Ovako nabacane fotografije bacaju senku na posao koji je, ocigledno, sjajno odradjen.

:e30:

Link to post
Share on other sites