Recommended Posts

Ili mozda gresim.... Dakle, kad se dodaje gas javlja se neki cudan zvuk,kao da pisti... Da li je do pumpe za vodu, tj. njen lezaj ili...?

Link to post
Share on other sites

Recimo predjem po nekih 500km i sve ok sa temperaturom... Onda samo bude dovoljno bukvalno 3km i krene da da pusi gde se doliva voda u onaj plasticni rezervoar... Kada se ohladi voda nije na liniji KALT/COLD nego dole ispod...Ako dolijem do linije i vozim on krene da ispusta kap po kap ili jace...Ako ne dolivam i onda opet isto sve... Dize temperaturu, kuva napred i slicni shit... Mislimmm... :s

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

copyofpicture.jpg

Danas provalih nesto,tako da mislim da ce sada biti mnogo lakse sad da se otkrije kvar...

Ovako...

Upalim auto,crevo A, crevo B hladni...

Cekam da dostigne radnu temperaturu...I dalje oba creva hladna...

Dostigne radnu temperaturu (strelica na sredini), oba creva i dalje hladna, s'tim sto je crevo

A vruce na samom ulazu u motor...A pretpostavljam da crevo B treba vec da bude vruce...

Ugasim auto...Sacekam bukvalno minut-dva...Crevo B i dalje hladno, ali crevo A vrelo!

Po celoj duzini. Od motor do radijatora...Ne moze rukom da se drzi...

Napomena:Ventilator mi se ukljucuje odmah po startovanju motora, sto nije dobro,

verovatno je neko nesto prckao,ali eto, cisto da napomenem.

Link to post
Share on other sites

Hvala puno... Odma se bacam na pos'o sa termostatom....

Gde kupiti? Naruciti negde u BG-u samo? Ili...?

Danas recimo probah istu stvar... S' tim sto je za vreme rada motora, crevo A i B bilo hladno, a zatim je crevo A postalo vrelo (crevo B i dalje hladno) i odmah zatim krenula je para napred na onu plasticnu cantru za vodu...

Hvala jos jednom i izvinjenje za ovakvo moje 'plasticno' objasnjavanje...

Link to post
Share on other sites

Ma BMWi imaju toliko problema da ne moras nista objasnjavat, samo otvoris novu temu, stavis smajlic koji udara sebe ciglom po glavi i mi znamo o cemu se radi.

Link to post
Share on other sites
Ma BMWi imaju toliko problema da ne moras nista objasnjavat, samo otvoris novu temu, stavis smajlic koji udara sebe ciglom po glavi i mi znamo o cemu se radi.
:) :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zamenjen radijator+pumpa za vodu+termostat... Sve nowo... Kostalo jeste-al' glava ne boli...

Radi ki svajcarac...

Ne'am nameru da se vise cimam... Sta god bidne-pravac servis...

Hvala svima za pomoc... 0:-)

Link to post
Share on other sites