Recommended Posts

cu sta mislim DRK DRK na te felge nemogu da dodjem do njih ovde su jako rijetke i ko ih ima neda ali doc ce nekad :lol:

Link to post
Share on other sites
cu sta mislim DRK DRK na te felge nemogu da dodjem do njih ovde su jako rijetke i ko ih ima neda ali doc ce nekad :lol:
Ja sam uspeo da dodjem do njih ali ne znam da li da ih poliram cele ili samo rub????
Link to post
Share on other sites
cu sta mislim DRK DRK na te felge nemogu da dodjem do njih ovde su jako rijetke i ko ih ima neda ali doc ce nekad :D

Bile su u oglasima, sto se nisi javio??? :D

A sad je prodat jedan set na HR forumu, 7,5 i 9j, kao nove, polirani rubovi sa novim gumama za 500evrica, poceo je sa 800 ali bilo mu hica za pare i dao za 500!!! :)

http://www.bmwautoklub.hr/forum/showthread.php?t=3169

Link to post
Share on other sites

znam za to jeb ga nije htio da dostavi do mene :D ali uzeo sam botbet T 9x16 uskoro stizu ali odma bi ih mjenjao za A model

Link to post
Share on other sites

GrujaBG - Auto je bele boje (trenutno) nisam siguran da ce te i ostati... Nisam za varijantu farbaj srce u boju auta

Transporter - Da, definitvno si u pravu

Eone - 400e ali nije bio problem mozda bi i vise dao zato sto sam bas njih zeleo... Nisu na prodaju

Mihajlo24v - Ne znam videcu jos sa Mariom, on ce sigurno imati neku pametnu ideju

Lemi M5 - da samo rub, odustajem od poliranog srca

TOKYO - gde li je nabavio one poklopce (lik sa HR foruma), bas cool izgledaju

Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde mogu da nadjem poklopce za ove felne?

Ja sam polirao i rub i srce i mogu reci da jako lepo izgleda!

Poskidali mi poklopce, ostao mi samo jedan. Ako neko zna gde mogu da napravim ili da kupim ostale bio bih mu jako zahvalan!!!

Pozdrav

dance3.gif

Link to post
Share on other sites