Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Simpa filmic :)

Medjutim, ako na stranu stavimo simpaticne karaktere i crteze, ovde se vidi jedan od glavnih BMWovih problema danasnjice, a to je halapljivost za profitom. Bez obzira na kolicinu brainstorminga i raznoraznih ideja, ne moze se napraviti univerzalan auto za sve. BMW je svoje ime stvorio na sportskim, jakim automobilima namenjenim prevashodno mladjim ljudima i onima koji se tako osecaju. Problemi nastaju onda kada nove klase kupaca pokusavaju da se ukombinuju sa postojecim, tako da automobili dobijaju gomilu sadrzaja koji su im realno bespotrebni.

Ja od BMWa ne ocekujem luksuz i komfor prve klase u avionu (cak sta vise, grozim se iste), niti zelim da u njemu vozam poslovne partnere po skupim ruckovima. Za tako nesto postoji Rols, Kadilak, Bentli i sl. Takodje, komfor mi je mnogo manje bitn od performansi, a gomila budalastina kao sto su sedista koja greju zadnjicu, televizori ili sistemi koji voze umesto mene samo dodatno oduzimaju odonog osnovnog, a to je uzitak u voznji (freude am fahren) sto je BMWov glavni moto.

Radije bih vozio neki krs star 20 i kusur godina nego SUV-multi-urban-tourer.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Eee,to vec moze!

I ako vise volim 4 tocka ne smetaju mi ni 2,

bolje to nego neke matore prdonje koje ne znaju gde vise da bacaju novce!

Ali kad bi malo vise paznje u BMW AG posvecivali dragu bilo bi najbolje :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...