Recommended Posts

ljudi, interesuje me gde mogu da se nadju sva prosirenja i plastike za e30 m3 ( predni i zadnji branik, zadnji spojler, siroka krila i ona plastika na staklu pozadi ) i kolika je njihova cena?

Link to post
Share on other sites

gepek vrata or 495e zadnje prosirenje od krova na do gepeka 499e stranice po kom 700 do 900e blatobrani po kom 300 do 400e

samo preko imas tako nesto i branici izadju po kom

u svakom slucaju jako skupo

Link to post
Share on other sites

sunce ti poljubim, koliko veverica je potrebno za sve ovo....a koliko uopste kosta original e30 M3? i jel postoji neka alternativa, neki jeftiniji body kit koji je slicnog izgleda. sry ako dosadjujem al jbg, bitna mi je ta informacija jako :prankster2:

Link to post
Share on other sites

postoji moze se napraviti sve to rucno

brnici poli ester100 ali treba se pomuciti da se urade !

pravis repliku tako da ono kako oces

a ima u hr 2 kom po 3500e su znaci stranac a nemos nista sa njim ovde

samo se mora uzeti zadnji deo i gepek vrata

Link to post
Share on other sites

uuu, dobri su vam beemvejci :prankster2:

body kit ste pravili od poliestera tako? koliko je tesko da se radi sa tim materijalom, jel moze jedan pocetnik to da uradi il treba neko posebno znanje?

Link to post
Share on other sites

a dali moze to da se napravi od poliestera ili nekog slicnog materijala? pitam zato sto bismo ja i ortak probali to malo kod mene u garazi, ako nije potrebno veliko iskustvo, naravno :prankster2:

sry za dosadjivanje, al stvarno me interesuje :prankster2:

Link to post
Share on other sites

lim ili poli ester isti k***c kad te neko zakaci ima da se radi bilo to lim ili poli ester pa brate ako si video auto od roberta luketica koji je bio prosle god u kg na KOE ima sve od poli estera i ja ne vidim sta tu fali, kad se uradi izfleda extra i niko ne moze da izvali

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 7 months later...