e36 318 iS M paket


Recommended Posts

Dobar, nema sta. Nego jeli na nasim ili stranim tablama?

Carinjen je druže, samo čekam ponedeljak da ga registrujem! Slikaću ga na BG pa se javljam. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
Nemam rijeci,cuvaj ovo blago.

Druže, skroz si u pravu za blago.Njegova tržišna vrednost je nula spram emotivne i upotrebne za mene,tako da je stvarno blago.Imam i auto 2005.godište ( nije BMW ), ali nemam emocija. Sve ti je jasno! :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
sa prelepim retrovizorima

Lemi slažem se sa tobom, ne zato što je moj BMW u pitanju, već zato što ga malo izdvajaju i čine karakterističnim. Već sam dobijao razne sugestije da ih pljusnem u crno, ali...uglavnom od ljudi kojima je BUS prevozno sredstvo.

Dobar ti je slogan. Videću kako se ponaša sa potrošnjom, pa ću doneti odluku da li da napravim šporet od njega, tj. da ugradim plin. Dnevno cepam preko 100 km. :e30: Jbg.

Evo jedan slogančić za kraj: " Drva se slažu, a ljudi su saglasni! ". Saglasni smo oko retrovizora. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Druže stižu slike enterijera samo da ga malo picnem. Treba jedno dubinsko čišćenje da sevne i da se obriše prašina. Ima par detalja koji mi bodu oči, ali vrlo brzo će i to da bude rešeno. Treba mi neka muzika obzirom da su je žabari isčupali napolje, tako da kada ga sredim, kačim enterijer. Do tada pozdrav i divimo se ostalim sređenim BMW-ima. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...