Recommended Posts

Pozdrav svima. Ima vec neko vrijeme kako mi curi letva volana, samo jedna strana. trazio sam ovde kod mene i niko ne moze da je prepakuje. da li iko zna ko to radi ili gdje mogu nabaviti set gumica za letvu. Po katalogu letva i gumice ne pasu od drugih e30. samo je kod ix-a drugacija letva i ide samo za njega. za sad nemem resenja, pa mi je svaka pomoc dobro dosla. Imam dvije letve i obe pustaju pa bi najvise volio naci taj set gumica, ali nigdje ga nema. Pomagaj te! PoZzzz...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jos uvjek nisam rijesio letvu, curi ko luda. D sad sam ulja prosuo sto sam mogao kupiti letvu, ali je nema nigdje. Pa zar niko ne zna je ima igdje letva? ovde kod mene niko nema. Zna li neko jel pase to mozda od nekog drugog bmw-a? Pomagajte kako znate. pozdrav svima...

Link to post
Share on other sites
kod nas moze u Delti da se naruchi nova, ali izadje oko 800eu...

http://bmwfans.info/parts/catalog/E30/4-do...power_steering/

a moze i remont da se uradi za 150eu, jer polovna tesko moze da se nadje...

gdje mogu da nadjem set gumica za reparaciju?

Link to post
Share on other sites

e to stvarno ne znam, ali varijanta za tih 150eu, je da odvezesh auto u servis, oni skinu letvu, otvore je, remontuju, i vrate na auto..

dobijesh garanciju godinu ili dve, a mozes za otprilike iste te pare da probash da nadjesh polovnu, na koju naravno ne dobijash nikakvu garanciju :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

je l', 'leba ti, ima li teme a da ti nisi predlozio deltu kao resenje? znamo svi za realoem.org i za deltu i za nove delove i cene. hvala na trudu, ali nemoj da se mucis vise.

Link to post
Share on other sites
je l', 'leba ti, ima li teme a da ti nisi predlozio deltu kao resenje? znamo svi za realoem.org i za deltu i za nove delove i cene. hvala na trudu, ali nemoj da se mucis vise.

Covek trazi i ja mu dam odgovor i resenje,a ti ako imas bolje resenje onda mu pomozi.

Link to post
Share on other sites
A crtezi moje Lele Lazarevic su u osnovnoj skoli uvek bili lepsi od crteza Jelene Dimitrijevic :pleasantry:

A coveku i dalje curi letva...

davno je postavljen ovaj topik i nema coveka da komentarise... ponudjena mu je polovna druga letve, ne odgovara, ponudjene su mu gimice, ne odgovara, ja bi zakljucio da je resio problem?

Link to post
Share on other sites