Recommended Posts

moj BMW kako izgleda cim je dosao u moje ruke nakon mesec dana dosli su branici i felne od BMW ALPINA sto mi je ubrzo polomljeno ceo prednji branik otisao u propast i na kraju konacan izgled mog ljubimca sa novim felnama i retrovizorima od M3 ... ;)..eh da kako da ubacim slike ovde ubi me nemogu da provalim???hvala

Link to post
Share on other sites
Brate mili, sa 16 godina da stekne i sredi sa ukusom nesto... Svaka cast. Samo pametno

hvala brate,pa ovako moj otac od kako zna za sebe vozi BMW i to samo seria 3 i 5 imao je dosta e36 sredjenih tako da znas sta mu lezi sto bi se reklo on trenutno vozi e34 525 193ks ali mene je dosta naucio oko BMW-a i inace oko automobila tako da znam neke stvari sam da radim a sto se tice mog e36 316 on mi je pomogao i to dosta zahvalan sam mu od srca mozda sam napravio gresku sa poslednjim felnama ali nzm mozda dodje farbanje auto u zutu boju tj banana M3 mnogo mu lepo lezi ta moja nzm nista za sad nigde ne zurim zivot je predamnom samo polako..pozz

Link to post
Share on other sites
alo ljudi auto je sredjiwan poo poislednjoj slici pre toga nije licio na e36 moj auto stvarno postoji i izgleda kao ovaj ne bukvalno ali skoro kao ovaj... :)

Kao prvo mogao bi malo da naucis pravopis jer treba da razbijam mozak dok skontam sta si napisao. I ako si vec sredjivao auto po onom sa slike mogao si to odma da kazes i da naznacis da auto na slici nije tvoj a ne da napises "a evo je moja azdaja" ;) Baroncino :preved:

Link to post
Share on other sites

Znaci ne mogu da verujem, pa koj lik da sastavi ovu pricu a da misli da nece biti provaljen. Bratko samo da znas da nisi prvi, u slucaju da u roku od 45 sati postavis slike SVOG auta s tobom na slici onda ti ja dugujem izvinjenje u suprotnom insistiracu da dobijes BANanu.

Link to post
Share on other sites

Dobro ae sta sad pod*ebavate decka,mozda i ima takav mozda ne.Rekao je postavice slike i to je to(u suprotnom neka reaguju moderatori)!Da ne bude rasprave pa da se tema pretvori u kupus...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.