Recommended Posts

Kako treba da se ponasa lampica CHECK Engine na inst. tabli kad sve radi normalno?(E36 320i 1992, M50) Kod mene ne radi uopste. Ne radi ni pokusaj da aktiviram OBD dijagnostiku sa 5 pritiska pedale gasa - ne pali se uopste! Proverio sam lampice u inst. tabli,(RADE) promenio sam relej br. 2 za kontrolu (DME relej) i proverio sam osigurac 45, jedini sto sam mogao da ustanovim da je prevezana instalacija ispod osiguraca direktno ljubicasta zica koja inace ide do osiguraca 45 sa nekom crnom koja neznam gde ide ( pretpostavljam da je samo prevezano pre osiguraca posto kad skinem osigurac 45 samo na jednoj strani ima metal u koji se gura osigurac.) Sta sad? Sta jos moze da bude problem? Auto ide sasvim normalno, ali me interesuje zasto ne radi, ako treba da radi! :)

Link to post
Share on other sites

ako dolazish u beograd ja znam dobrog elektrichara, koji nema shta nije reshio, imao sam negde njegovu vizitkartu, ako dolazish kazi pa cu da pokusham da ti nadjem adresu i telefon

Link to post
Share on other sites

jako si me zbunio sa ovim textom , moj predlog....... sedi i vozi......

Link to post
Share on other sites

jako si me zbunio sa ovim textom , moj predlog....... sedi i vozi......

Pa, pretpostavio sam da je tesko razumljivo, ali sam se potrudio da objasnim, u svakom slucaju tvoj predlog je sasvim OK! :) :) :(

Link to post
Share on other sites

ipak je ovo srbija , malo ko od nas vozi 100% ispravan auto

Link to post
Share on other sites

hahahahahahahaha , ovo je jedini covek koji ima apsolutno ispravan auto , bar sto se funkcionalnosti tice , mada ne znam kako prezivljava sto vozi auto koji ima dve ili tri ogrebotine , nisam siguran

Link to post
Share on other sites