Recommended Posts

  • 1 year later...

crvenkapice nisam ja taj igrac da slikam tudje automobile , zena ,kucice i macice pa da se hvalim !

eto nisam se pohvalio iako ga imam odavno tacnije negde od janua ...kuper imam od 2004g pa eto nema tu sta da se hvalim zena mi donela u miraz

Link to post
Share on other sites

uzgred i dalje pomazem nekim ljudima i to bez ikakve naknade kojima je stvarno potrebna pomoc nekada i za dz a .doniracu klub kada bude registrovan to sam vec rekao, a ne pojedince ...

Link to post
Share on other sites

ajde malo objasni ovaj zadnji deo posta , pogotovu ovo " pojedinci " posto i debil bi provalio da to znaci da neko ovde " pojedinacno " trpa pare u dzep ( samo ne znam koje pare , znam za troskove u klubu ali da para ima .... nema ) sto svi dobro znaju kakva je procedura prikupljanja para i gde pare idu i koliko desetina ociju to gleda......

Link to post
Share on other sites

NIKAD nije dao te je***e pare, a izigrava velikog baju iz Švajcarske.Nemoj ti nikog da doniras, a najmanje klub! NETREBA nam ništa od tebe!Ako ja lažem da si rekao za te pare molim druge da me isprave!

Link to post
Share on other sites

za to pojedinci nisam mislio da drpise neko ... nego sam mislio da svako treba da ima svoje parce kolaca ako vec daje pare ... a sto se tice zastave BRAVO a ne znam kako ste to regulisali posto nisam bio prisutan duze vreme, ali bilo bi lepo da zastava kruzi iz grada u grad i kod ostalih ekipa ,ima nas i na kosovu i u RS itd .. ako je ovo bmw klub Srbija? to je neko moje misljenje pa neka ga svhvati ko kako hoce ali mislim da znate poentu..

ja ocu da ucestvujem prvenstveno sa idejama, finansiski i prenesem neka iskustva iz svajcarskih bmw klubova koliko mogu, a bilo bi lepo i da ostali budu ukljuceni i posvetiti im se paznja a ne samo da ih se setite kada treba da se daju novcanice i ako ih nema onda sledi prozivka.na forumu se i ne zna ko kakve odluke donosi i ko je za sta odgovoran to mozda vi znate medjusobno ali bilo bi dobro podeliti to i sa ostalima..vidim takodje da ima podeljenih grupa, bmw gangova i bilo sta neko drugi iz suprotnog tabora da kaze ovi ga miniraju i obratno,a ima i pojedinaca koji bacaju splacine po svakome kao neke (npr Nidza crveni ) alapacice a nista pametno od njih . ja sam uvek za saradnju bratstvo-sestrinstvo i jedinstvo od Banjice pa do Jadrana a i sire...

evo ja se ovde obavezujem pred svima da cu da uplatim minimum 100 evra na racun kluba kada bude registrovan a i videcu da posaljem klubu masinicu za plastificiranje clanskih karti!

eto toliko od mene za sada ,ako nema drugih pitanja->

sve najbolje i ne znam sta je trebalo da me prozivaju neki???

Link to post
Share on other sites

opet mi zvucis kao neka ženturaca ,baba sera :P baba vanga :)

ako ti ja licim na baju ti meni licis i izigravas mi tu neku devojcicu ,jos samo ti kikice fale ! samo ti jajare i baje u mislima ...ne znam samo kako varis samog sebe ...?

Link to post
Share on other sites

nije jaje nego mućak ... moja sreca pa te ne poznajem niti imam zelju i daj bre zaobidji me i idi kod tih sto te znaju pa se njima dokazuj da li jesi ili nisi sta si da si zabole me, ja npr nemam potrebe za nikakvim dokazivanjem ...niti me to uopste zanima...ae sikterica leci te tvoje komplekse na drugo mesto , mani se mene !

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.