Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super kockica,boja,felne ma sve je na mestu.

Kao sto je uvek kod Ernesta :clapping:

Link to post
Share on other sites

Jeste,imao sam nesrecni slucaj,nije bas u pitanju udes.....stradala je hauba u kategoriji kao da je palo 3,4 jabuke....nema ogrebotine,samo par ulubljenja....moze i da se ispegla,al posto to nije moj stil,druga je vec spremna :clapping:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lep jeste ali jos lepse i ide. . .

Ja ga licno probao!!!! ;)

Sve je po PS-u... :preved:

Link to post
Share on other sites

Covek mi je dao da probam auto ( sto veoma postujem ) i nisam hteo da preterujem, ali za to vreme koliko sam probao to jest provozao..., primetio sam da je osetno, osetno zivahniji, da ne kazem besniji!!!!

U poredjenju sa mojim, za koji se ispostavilo da ide stvarno, stvarno odlicno za jedan fabricki 2.5, oseti se da se lakse i rado zavrti a ima momenta...

To je neki subjektivni osecaj, mozda i nije precizan iz razloga sto nisam vozio oba u istom satu ili danu vec u razmaku od koji mesec.... ali u svakom slucaju sam bio odusevljen autom u celosti!

Ono sto mi je najzalije je to sto je delic nedostajao da dodje u moje ruke, gde bi mu sigurno bilo lepo.... :ok:

Link to post
Share on other sites

....radjeno....schrick bregasta,opruge ventila,drugacije,malo jace dizne,protokomer,pleteni izduv sebring,2 cevi do kraja fi 55mm,zamajac,ecu-chip,usisna grana,obrada bloka,glave...oko 215ks....realnih

Link to post
Share on other sites

2.0 sa 120nesto ks na 215ks ? sa tim preradama malo je to prevelik zalogaj 215ks je ipak brojka povelika za taj motor jesi kad mjerio to nedje ili je to odokativno jesi mjerio ubrzanje od 0-100 , na 402 itd. zvini kolega necu da ispadne da kenjam ali to je povelika brojka za atmosferski motor puno auta je navodili neke snage pa kad je to leglo na valjke nidje te brojke

Link to post
Share on other sites

Cekaj, na kraju koji je tu motor unutra? 2.0? I zar je moguce da je od 86. isao noviji model, siroki stop??

A sto se tice auta, kao boLbona! :P M-Tech 2 i Alpinine felne, nema bolje kombinacije!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.