Recommended Posts

Evo ga, sveze preuzet :preved:

Daklem, 316i kupe, stanje i oprema vise nego zadovoljavajuci! :) Od opreme ima el. podizace i retrovizore, servo, ABS, (mada im to dodje i standardno ;) ) jednoredni bord komp., maglenke, 2X air-bag, i najbitnije klima!!!

Motor ne fascinira snagom ali lepo radi i sasvim fino je sluzio od VR do BG :)

Svoje slike jos nisam napravio ali evo nekih slika od pre preuzimanja da se vidi o cemu se radi.

IMG_3548.JPG IMG_3550.JPG IMG_3556.JPG

Sto se tice planova. Ono sto je obavezno su nove gume. U skoli su me uvek ucili da je preventiva najvaznija i da treba koristiti dobre gumice :) Uradicu servis, sredicu mu branik i montirati maglenku, i ove sitnice tipa desni retrovizor da se ofarba u belo, obloga oko rucice za otvaranje suvozacevih vrata... I naravno fabricka rucica menjaca! Sem toga ne verujem da cu ista raditi sem odrzavanja. Bice ovako fabricki dok se ne skupi neka veca kinta a tada cemo videti sta cemo raditi B)

Link to post
Share on other sites

Dobar kupe :preved: ne kace li pozadi tockovi koliko sam primetio prst ne moze da prodje izmedju gume i krila ;)

stavi mi beze zmigavce B)

i naravno puno puno km da predjes snjim

Link to post
Share on other sites

Kace ali se menjaju gume pa cemo i to da sredimo :preved: Inace auto je dosta spusten.

Za migavce ne znam, jer ne znam kako ce da izgleda na belom autu sa crnim lajsnama i donjim delom branika. Mislim da bih morao da farbam sve u belo, a to mi se sada ne radi tako da cemo da vidimo. Ok mi je i ovako za sada ;)

Link to post
Share on other sites