XENONI ZA 318i '92god


Recommended Posts

Profil ti nije kompletan pa ne znamo odakle si, mada kazes da si kupio set u Smederevu. Verovatno bi te ispalo jeftinije i da si dosao u BG i zavrsio sve sa Babicem bez ikakve nervoze i ovog cimanja koje sad imas. Najbolje kupi bolje farove- bice bolje.

Link to post
Share on other sites

nije problem bio u tome. dok dodjem do babica i vratim se, potrosicu 30e. i vise. a nisam mogao ni ja zbog posla da izdvojim dan slobodan. narucio ove iz smedereva i montirao kako se i montira. i problem postoji. spojio sam direkt masu sa akumulatora i opet levi blicne nece da se upali iz prve. onda drugi put kad palim radi kako treba. izgleda je problem u balastu. rekao je covek sto mi je prodao da mu posaljem, dace mi drugi.

Link to post
Share on other sites

evo sad sam valjda skroz popunio profil...

danas sam kupio bele led diode za poziciju, i za dugo svetlo osramove night breaker plavicasto bele sijalice. tako da sad ce biti sve i u istoj boji.

da li zna neko mozda gde imaju da se kupe beli zmigavci prednji, i koliko kostaju?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
--

evo sad sam valjda skroz popunio profil..

danas sam kupio bele led diode za poziciju, i za dugo svetlo osramove night breaker plavicasto bele sijalice. tako da sad ce biti sve i u istoj boji.

da li zna neko mozda gde imaju da se kupe beli zmigavci prednji, i koliko kostaju?

E brate imam ja bele zmigavce, kolika je cena ok za njih, ja nem pojma. Gde si kupio Xenone?

Posalji mi poruku na 064/9-11-9-606, to je moj br, nisi mi poslao tvoj jos... :driv_ing:

Link to post
Share on other sites
E brate imam ja bele zmigavce, kolika je cena ok za njih, ja nem pojma. Gde si kupio Xenone?

Posalji mi poruku na 064/9-11-9-606, to je moj br, nisi mi poslao tvoj jos... :driv_ing:

Javi se na 064 3 444 141 Vlada i reci da te je Leon uputio.

Link to post
Share on other sites