Grebu me ludaci!


Recommended Posts

Totalno sam odlepio! Neko mi grebe kola non-stop! Neznam dal je neko imao slican problem i kako ga je resio?! Dosao sam u stanje da hocu da ugradim kameru na prozor (koji gleda na praking) i da stvarno odrobijam debila koji mi grebe auto po treci put!!! I to sve linije od po 1.5 metar na crnu boju...znachi strasno!

Auto ocuvan farba ekstra, skoro sam ga uzeo i nemogu da verujem da se ovo zapravo desava! Inace u pitanju je crni e34...nikako da prebacim slike da stavim u "automobili clanova"

Molim vas dajte neke savete nesto, znaci ocajan sam :)

Link to post
Share on other sites

Pa to nesto gledam...kapiram da se to nocu desava neznam koliko bi mogao da vidim s obzirom da sam na cetvrtom spratu a parking nije osvetljen. Dal i svetlo da instaliram?! Mnogo sam se smorio...

Link to post
Share on other sites

Ma ako strazaris sidji u neki auto i na parkingu parkiraj preko puta tvog :) Za kameru proveri da li ce se nesto uopste i vdeti u mraku, da ne bude za dzabe posao. Ali opet, ako nosi npr kapuljacu dzabe ga snimas...

Link to post
Share on other sites

Najbolje i jedino resenje protiv cukanja, grebanja, zapisavanja i ostalih pojava u Beogradu je garaza ili bar garazno mesto. Ja sam u pocetku 2002ku ostavljao u sokaku gde parkiraju iskljucivo ljudi iz kraja. I pored takoreci idealnih uslova, komadici neke fasade su mi pali na haubu a nekoliko nepoznatih kretena me cuknulo. Srecom pa steta nije velika, no auto je sada u garazi i vise uopste ne brinem o takvim problemima.

Link to post
Share on other sites

Neznam ni ko moze da bude...misim mozda je neko od komsija, smeta ima kad palim auto, budale neznaju sta je muzika :D... Samo mi je da mi ne zapara do lima...ovo moze da se ispolira, valjda. NEverujem sta je s ljudima, probacu s kamerom nekom...

A frka nemam mogucnos za garazu, imam parking iza zgrade za desetak automobila...nije guzva i nije prometno al eto neko ima nesto protiv :(

Link to post
Share on other sites

evo sta pijana stoka je uradila na kola od zene. desilo pre jedno godinu dana, ali krivca nema. u pozadinu je moja bivsa kola, skoda felicia. ona je bila magnet za ludake. stalno joj neko nesto radio. za sada sa e34 nemam nikakvih problema osim sto klinci ponekad koriste haubu umesto bracnog kreveta pa ujutro nadjem otiske u prasini. ali sve za ljubav....

jedino resenje druze, samo garazni prostor.

pc200024km2.jpg

pc200025rw4.jpg

pc200026zg9.jpg

Link to post
Share on other sites

Neverovatno sta su ljudi u stanju da urade...

Sto je najgore uskoro se selim...idem na medak 3 a osecam da je tamo jos gora prica. Mada tamo ima i garaza, dal neko zna kolko moze da kosta iznajmljivanje garaze ?

Link to post
Share on other sites

Ha ha ha... Da ti kao meni skidaju bmw znak sa zadnjeg dela rekao bih ti sta da uradis!! Vozi bez znaka, kao i ja. 3 kom za 2 nedelje

Samo ljubomora. Neka riba iz kraja, klinka neka, neko ko bi da napakosti, komsija koga si kritikovao i tome slicno. Mada, sa ovom danasnjom pijano drogiranom omladinom se nikad ne zna. Garaza jeste resenje, ali brate, ako trebam da prodajem stan u prizemlju zbog lopova koji ulaze kroz terasu i kupim stan na 20tom spratu onda do ku..a stan :D

Link to post
Share on other sites

Vama grebu ljudi a meni kucici, ima neko ludo kuce iz komsiluka, cim me vidi, bukvalno mi se zakaci na vrata ili branik i tako skakuce sve zamnom, ceo auto mi izgreba...a macke sto mi spavaju na haubi i u motornom prostoru...to je tek posebna prica!

Link to post
Share on other sites