Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja mislim da ne postoji ocuvaniji E34 od ovog, totalna fabrika, meni se mnogo svidja, ima potencijala da bas dobro izgleda nakon nekog sredjivanja, felne, migavci, kozni enterijer...i sto je najbitnije vrlo je raspolozen za drift cak i sa tim motorom. U zdravlju ga vozio i mnogo guma spalio..

Svaka cast na izboru.

Mozda je moj ocuvaniji(sto se tice vozacevog sedista koje nigde nije puklo :P )

Al sad bez zajebancije, ovo je stvarno jako ocuvan auto, i bas ih ima malo tako ocuvanih.. Tako dobra kola su UGLAVNO doterana direktno iz rodne nemacke, gde su prana, garazirana, vozena po dobrim putevima, koristila dobra goriva, i PO STANDARDU odrzavana! A sto se mene tice, vezano za plin, ja bi na tvom mestu ubacio bocu nekih 50L u dnu gepeka, ne bih rizikova da vozim bez rezervnog tocka! Ja licno imam tako odradjem plin, i tapacirung preko njega, nista se ne vidi, i ostane ti dosta mesta i za prtljag! Pozdrav, sve najbolje!

Link to post
Share on other sites

Mozda je moj ocuvaniji(sto se tice vozacevog sedista koje nigde nije puklo :P )

Al sad bez zajebancije, ovo je stvarno jako ocuvan auto, i bas ih ima malo tako ocuvanih.. Tako dobra kola su UGLAVNO doterana direktno iz rodne nemacke, gde su prana, garazirana, vozena po dobrim putevima, koristila dobra goriva, i PO STANDARDU odrzavana! A sto se mene tice, vezano za plin, ja bi na tvom mestu ubacio bocu nekih 50L u dnu gepeka, ne bih rizikova da vozim bez rezervnog tocka! Ja licno imam tako odradjem plin, i tapacirung preko njega, nista se ne vidi, i ostane ti dosta mesta i za prtljag! Pozdrav, sve najbolje!

Sad sam tek video sta si sve odradio! Koza je ful! Sad tek vidim koliko ga promene beli zmigavci, felne i auspusi! Boga mi, radim ja to sve!! Nego, jedan predlog imam za tebe, sto cu ja raditi.. Uzmes crveni sprej za farbanje stopaljki, i odradis da cele budu crvene, mnogo je bolje nego ovo sa zutim.. SAMO PREDLOG! NARAVNO, SVE JE PITANJE UKUSA, ZELJE, VOLJE I PARA! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sto se tice stopki menjao bih ih iskljucivo za one sa belim migavcem, farbanje u crveno i crno mi se ne svidja.. Ja volim da bude sve kako mu je fabrika preporucila..

Pitanje za moderatore:

Imao sam jos slika uz ovaj poslednji post koji sam napisao 24.11.2010, sta se desilo sa njima, kako su nestale?

Link to post
Share on other sites