E46 316ti Compact


Recommended Posts

Ma kakvo sirenje rubova, nikada vise nece biti zasticen kao kada ga fabrika zastiti, felne za pocetak i bice potpuno drugi auto. Uostalom znas najbolje sta bi radio,

Vidis upravo to je ono zbog cega lupam glavu, necu to raditi bar za prvo vreme :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidjeh danas jednog crvenog prodje kroz HN isti tvoj...i tockovi i boja,cak sam se i trznuo!!!Kako lijepo izgleda...strane tablice.

,,,joooj matoru u istoj situaciji sam se ja nasao pre oko nedelju dana kad ugledah jednu matorku u identicnom compactu, preznojio sam se deset puta u roku od 3 sekunde :D...ne pitaj :lol:

Link to post
Share on other sites

Imamo iste felge na bmw-ma i jase misim o sedamneskama ali bi violeo da su origigi

pa ni na ove postojece montirao zimske gume,dazaboravio sam ti reci da je i meni bobina otisla pa mi je radio na 5 cilindara ali reseno kod Cika Cureta u Novom Sadu ziveo Cika Cure. . . . .

Link to post
Share on other sites

...jbte ne mogu da verujem za bombinu, i ja kad sam ga terao da mi zamene, kaze lik ma dolaze sa meltene movim automobilima na zamenu bombine...valjda mu je to mana...sto se tice felni, verovatno cu i ja ici na dobre 17-ice...

Link to post
Share on other sites

Prelep primerek nema sta,a sto se tice kvara molicemo se stobom da nije ono najgore,bas me zanima sta ti je bilo sa kolima,odgovori nam.

zajebao sam se

Nedaj se i nemisli na najgore,auto ti je prelep i da ga dugo vozis :fool:

Link to post
Share on other sites

Prelep primerek nema sta,a sto se tice kvara molicemo se stobom da nije ono najgore,bas me zanima sta ti je bilo sa kolima,odgovori nam.

zajebao sam se

Nedaj se i nemisli na najgore,auto ti je prelep i da ga dugo vozis :fool:

...ma bila bombina, al reseno odma :cray:...

Link to post
Share on other sites

Ja bi pre reko daje o otislo od stajanja posto moj auto bukvalno dve godine nije vozen a ni tvoj verovatno posto ima jako malo km pa mozda zbog toga riknula bobina

Moj nije paljen jedno mesec dana pre nego sto sam ja dosao, a pre toga je jako malo vozen duze vreme, ko ce ga znati :fool:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

e a gde si nabvio cd player?koliko para?cisto informativno..........ja sam svoj prodao,pa stavljao neke pioneere,alpine,picke materine i na kraju shvatio da nema boljeg od fabrickog i da se nijedan nemoze uklopiti da lepo izgleda i sija kako treba..........sve sam prevrnuo u nigde nisam mogao naci i na kraju porucio iz nemacke

Link to post
Share on other sites

e a gde si nabvio cd player?koliko para?cisto informativno..........ja sam svoj prodao,pa stavljao neke pioneere,alpine,picke materine i na kraju shvatio da nema boljeg od fabrickog i da se nijedan nemoze uklopiti da lepo izgleda i sija kako treba..........sve sam prevrnuo u nigde nisam mogao naci i na kraju porucio iz nemacke

Sigurno da je fabricki najbolji, samo ja nisam mogao da ga jurcam i pitanje je dal bi ga nasao, a dodatne funkcije na volanu nikada ne koristim, nemam naviku. Ja sam uzeo Sony GT414 od Borka iz Vrsca :o Momci su mi uradili i ugradnju, odlicno se uklopio :)

Nego, ljudi da li po vama ja stvarno trebam da stavim ove felne na auto. Felne su jako lepe i definitivno kvalitetne, ali mene nesto preterano ne odusevljavaju pogotovo na compactu:

compactmitmtechiq0.jpg

Link to post
Share on other sites

snicerovcrveni1rz5.jpg

Jao schnitzeru stavio si felne a nisi prijavio....cccc.....sramota jedna.....

Salim se malo, evo ja sam bio malo slobodan pa smestio ove felne na tvoj autic da vidimo kako cuci, meni su lepse nego na plavom!

Link to post
Share on other sites