E46 316ti Compact


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro...jel o njihovom trosku ili...?

E batice moj, pa de si Radulovica nasao da radi nesto o svom trosku, da je radio tako ne bi imao ono sto ima sada. Zaboga ruke nije naplatio, bombina 2900 dinara. Ma bitno da je meni auto proradio i da sad ne ide nego trci :D a o Radulovicu necu vise da trosim reci, mada Dragance me je sinoc dovoljno posavetovao o njima u postu iznad, a iz mog licnog iskustva neka to bude savet za sve...pozz

Link to post
Share on other sites

auto vidjen veceras .... prelep je , isproban .... odlican je

drago nam je da si nas .....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

... hehe upravo ostavio komentar kod tvog cudovista :D ma sto se tice mesta pozadi, meni i ne treba, nikad nisam seo nazad u svojim kolima, ali za dvoje visljih jeste :D Ubacio sam CD plejer unutra, ma te komande na volanu nikad nisam ni koristio pravo da ti kazem, to je za mene visak opreme, kao i onaj kruz kontrol, sve to visak, samo lepo sija :D Sto se tice auta, pa jako kratko ga imam da bi se pozalio na njega, sem sto si mogao da procitas u prethodnim postovoma, posle nedelju dana zamena bombine, posle toga je sve O.K. da ne ureknemo, neka ide ovako i bice sve u redu...nemam mnogo lepih reci o radulovicu sem da se nadam da mi nije uvalio kosku, da ponovo kupujem auto zaobisao bi ga u sirokom krugu...SLJAM

Link to post
Share on other sites

Druze, tek sam sad video slike tvoj compacta i ufff... Ubija, prelep je, stvarno, sto rekose cuvaj ga k`o oci u glavi, nek` ti je sa srecom i srecno ga vozio! Ali crvena boja je*e kevu! :D

Ajd, ako hoces, baci mi na PM, godiste i koja le lova bila u pitanju (naravno samo ako hoces).

Pozdarv!

Link to post
Share on other sites

Dzoni batice hvala na pozitivnom misljenju :D ali ipak svi mi znamo da su tvoji kriterijumi daleeeko daleeeko iznad mog skromnog compactica :) Mislim 1,8i fabricki i 2.7 turbo nasvirani :D joooj mamice tvoj kriterijum bi MOZDA ispunio neki HAMANN :) doradjen kod Klinika :D

Link to post
Share on other sites

BMW je BMW pa makar i 1.6 tvoj je malo lenji do 4000 obrtaja ali onda se i u njemu budi mala azdaja

i ne moze se u toj klasi porediti ni golf ni astra ,fokus,megan,307 i ostala klasa,i ne zaboravi da tvoj

auto ide 200 na sat,i vise nego sto ce ti trebati

Link to post
Share on other sites

Vidi se da si poznavalac :) sve sto si rekao si u pravu :D samo moram mu gasim onaj ruzni ASC pri svakom startu motora :D on ga ugusi dosta. A motor je 1800ccm i mene to zacudilo, mislim da BMW ne pravi vise motore 1600ccm jos od kocke. Ne znam kako je kod E36 :D

Link to post
Share on other sites

Ma auto je za grad dusu dao, sto kazes lepo ide a potrosnja je ispod 10L. I neznam koja da je kubikaza i snaga ne bi imao srca da ga kidam, jednostavno ne mogu tako da se ponasam prema kolima, al opet mozda bi bolje bilo da je bar 318i :pilot:, koji konjic vise, mislim da je taj motor dosta rastereceniji, 16v sa 145 konja ako ne gresim, a razlika u potrosnji je minimalna :D

P.S. Da se razumemo, daleko od toga da sam nezadovoljan, naprotiv uzivam u njemu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

srba: "Super je odradjen, sve u stilu! Pa cak i taj spojler! Sve zavisi sta ko voli! Farbanje mi se svidja, neobicno,nije kao kod ostalih neke slike i t.d. Bas se prate neke linije,koje bi trebale da dodju do izrazaja! Sve u svemu super!! schnitzer, ja sam ti rekao sta da uradis! A to mozes da probas u foto shopu ,pa vidi, kombinuj pa sta ti se svidi!"

gumball3000m3yo4.jpg

...evo jednog M-a sa gumball-a u identicnoj boji kao i moj, moze biti interesantan detalj...polako, smislicemo vec nesto, dok ne dodju felne glupo je bilo sta drugo planirati, ipak dobre felne su osnova za pocetak stylinga u pravom smislu te reci...

Link to post
Share on other sites

ja sam ti rekao da pocnes od sirenja krila i rubova.....

Link to post
Share on other sites

Lep pocetak,nema sta! Naravno SIRENI RUBOVI bi lepo cucnuli! mada felne prvo,pa onda po felnama siris rubove, pa tek onda jedno farbanje sa stilom! mogu ja da se raspitam kod jednog drugara,kad ga sretnem, koliko bi te izasao brash? Ako te zanima?

Link to post
Share on other sites