E39 eLight Modul front


Recommended Posts

Znam ja...prodacu ti svoj...........:)Sta ce ti to sranje?Da svakih 20 puta kupujes Xenon sijalice ili nedaj boze zadnje led pozicije.Ako vec kupujes modul programiraj ga da radi sa jeftinijim sijalicama.....Znaci bez Xenona i zadnjih led pozicija veruj mi...jeftinije je

Sajt za narudzbu novog je OVAJ.

Cene se krecu od 132 eura za osnovnu varjantu pa sve do 245 eura za Ultimate varjantu.

Zaboravih da napomenem da je paljenje sijalica potpuno individualno.....Znaci uz uredjaj dobijas softwere koji instaliras na komp i uz pomoc njega programiras onaj lajtshow tamo.....Kako god ti zamislis.

Link to post
Share on other sites

Imam los obicaj da kad me murija zaustavlja uopste ne stanem nego blicnem dva tri puta i odjurim. Do sad je palilo jer su sigurno mislili da sam neki unutrasnji organ. Zato trzim taj modul a ne zbog proseravanja po gradu.

Link to post
Share on other sites

Bojim se da cu prestati da se boojim:)Salu na stranu,ako ti treba nesto da izigravas "organe"onda ce ti trebati stroboskopi....Ovaj Light modul radi samo prilikom otkljucavanja i zakljucavanja auta.....Znaci nista u voznji.....Usput stroboskopi su jeftiniji za nabavku i lakse se nalaze.

E da mislim da su u Srbiji stroboskopi strogo zabranjeni na civilnim vozilima,cisto da znas ako nekad ipak policija nekad odluci da proveri taj tvoj "Organski nastup"

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

ma daj tebra, sta ce ti to.. na svakih 5000 km da te vuku irvasi posto izgledaju kola kao nova godina

brate gledaj malo datume,obnavljas teme iz 2009 :/

Link to post
Share on other sites