Carinjenje skoljke koja nije euro3


Recommended Posts

Da li neko ima iskustva sa carinjenjem samo skoljke koja nije euro 3, da li postoji neka rupa u zakonu pomocu koje bih uradio ovako neshto. zna li neko neku carinarnicu koja ume nekada da zazhmuri i koliko bi to zmurenje koshtalo?

Link to post
Share on other sites

Ako znas nekog u nekoj ambasadi, postoji mogucnost; tako sam ja dosao do mojih kola. Ambasade mogu da uvezu bilo koja kola, bez ogranicenja po pitanju Euro-standarda i godista vozila uopste. Kada ljudi iz ambasade hoce da ih prodaju nekom ko je odavde, placa se carina i prenos. Fora je sto su kola strana, ali su u vec u zemlji i imaju nase (diplomatske) tablice, pa ne vaze ogranicenja :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Josh uvek vazhi isto pitanje, ako postoji neki nachin voleo bih da znam, i da platim naravno... ;)

Tesko druze da ce ti to uspeti na bilo koji nacin,ja sam skoro uzeo auto sa carine i pitao Bozu na Bezaniji,on ti je tamo glavni,kaze za skoljku je nemoguce to raditi legalno,e sad ako imas sto kaze nas drugar nekog u ambasadi moze da ti to progura al to je opet veliko cimanje...

Link to post
Share on other sites
Prethodni vlasnik ga je vec lupao i shasija je bila kriva, a limaru bih dao brdo para da to dovede u red i to opet ne bi bilo to...

Gresis,ima u Cibutkovici firma koja radi neke stvari. Zovu se Art auto lim. Pravi su umetnici,licno sam video jedan e34 ali AlpinaB10 kako su ga odvaljenog napravili kao novog,lik je dao 4000e za popravku,al su ga odradili,i meni su jednu kocku lepo sredili,veruj mi svaka pohvala za njih...Mogu ti naci broj...

Link to post
Share on other sites